I. Program sponsorski

II. Lista Mecenasów i Darczyńców Instytutu Misesa


I. Program sponsorski

Mecenas Brązowy

Mecenas Brązowy

Darowizny o równowartości 1 – 5 gramów złota rocznie*.

Przywileje Brązowych Mecenasów:

  • Przysługująca przez rok zniżka 10% na wszystkie wydawnictwa i produkty Instytutu.

Współpracownikom Instytutu Misesa i wolontariuszom wykonującym poważniejsze prace, przysługują uprawnienia Mecenasa Brązowego!

Mecenas Srebrny

Mecenas Srebrny

Darowizny o równowartości 5 – 10 gramów złota rocznie*.

Przywileje Srebrnych Mecenasów:

  • Przysługująca przez rok zniżka 10% na wszystkie wydawnictwa i produkty Instytutu.
  • Bezpłatne okolicznościowe upominki i wydawnictwa Instytutu Misesa.

Mecenas Złoty

Mecenas zloty

Darowizny o równowartości 10 – 31,1 gramów złota rocznie*.

Przywileje Złotych Mecenasów:

  • Przysługująca przez rok zniżka 15% na wszystkie wydawnictwa i produkty Instytutu.
  • Bezpłatne okolicznościowe upominki i wydawnictwa Instytutu Misesa.
  • Bezpłatny egzemplarz każdej książki wydanej przez Instytut w ciągu 2 lat.

Mecenas Diamentowy

Mecenas diamentowy

Darowizny o równowartości 31,1 gramów (1 t oz) – 241 gramów (7,75 t oz) złota rocznie*.

Przywileje Diamentowych Mecenasów:

  • Przysługująca przez 5 lat zniżka 15% na wszystkie wydawnictwa i produkty Instytutu.
  • Bezpłatne okolicznościowe upominki i wydawnictwa Instytutu Misesa.
  • Bezpłatny egzemplarz każdej książki wydanej przez Instytut w ciągu 5 lat.

Elitarny Klub Instytutu Misesa

Elitarny Klub Austriakow

Do Klubu należą osoby, które w okresie 2 lat przekazały darowiznę o równowartości co najmniej 241 gramów (7,75 t oz) złota*.

Przywileje członków Elitarnego Klubu Instytutu Misesa:

  • Dożywotnio wszystkie przywileje, z których korzystają Diamentowi Mecenasi.
  • Zaproszenie raz w roku na posiedzenie Zarządu Instytutu Misesa z prawem wygłaszania opinii.
  • Możliwość inicjowania projektów.

*Cena podstawowa w PLN 1 g złota monetarnego w próbie 1000 według codziennych notowań NBP: www.nbp.pl/kursy/zloto.html.

 


 

II. Lista Mecenasów i Darczyńców Instytutu Misesa

Mecenasi książki Ludzkie Działanie
Lista mecenasów wydania

Mecenasi książki Pieniądz, kredyt bankowy i cykle koniunkturalne
Lista mecenasów wydania

Mecenasi książki Wielki Kryzys w Ameryce
Lista mecenasów wydania

Mecenasi książki Tragedia euro
Lista mecenasów wydania

Mecenasi książki Socjalizm, rachunek ekonomiczny i funkcja przedsiębiorcza
Lista mecenasów wydania

Mecenasi książki Austriacy o standardzie złota
Lista mecenasów wydania

Mecenasi książki Teoria a historia
Lista mecenasów wydania

Mecenasi książki Adam Heydel – Dzieła zebrane
Lista mecenasów wydania

Mecenasi książki Kalkulacja ekonomiczna w socjalizmie
Lista mecenasów wydania

Mecenasi książki Ekonomia w jednej lekcji i projektu Sprzątamy ekonomiczne mity!
Lista mecenasów

Mecenasi książki Etyka produkcji pieniądza
Lista mecenasów wydania

Mecenasi książki Pieniądz i kryzysy
Lista mecenasów wydania

Mecenasi książki Teoria socjalizmu i kapitalizmu
Lista mecenasów wydania

Mecenasi książki Ekonomiczny punkt widzenia
Lista mecenasów wydania

Mecenasi książki Niepoprawny politycznie przewodnik po kapitalizmie
Lista mecenasów wydania

Mecenasi książki Marksizm.Krytyka
Lista mecenasów wydania


Hosting strony Mises.pl zapewnia:

Elitarny Klub Austriaków (7,75 oz +)
Pan Jan Maria Fijor
Pan Jesus Huerta de Soto
Pan Marek Skrzypczak
Pan Dariusz Szumiło
Pan Andrzej Szlęzak
AW

Mecenasi Diamentowi (1 oz – 7,74 oz)

2007:
Pan Jędrzej Dudkiewicz
Austriackie Forum Kultury (dyrektor dr Walter Maria Stojan)
Pan Tomasz Romanowski
Fundacja PAFERE (prezes Jan Małek)

2008:
Pan Zbigniew Ludwig
Pan Bogusław Marzec
Pan Andrzej Barański

2010:
Pan Andrzej Szlęzak
Pan Marek Skrzypczak
Pan Jędrzej Dudkiewicz
Pan Tomasz Romanowski

2011:
Pan Artur Kornatowski

2012:
Pan Marek Scholz
Pan Marek Skrzypczak
Pan Adrian Waliś

2013:
BZ WBK

2014:

Pan Stanisław Gruszka
Pan Marek Skrzypczak
Pan Rafał Sokołowski

2016:
Pan Rafał Sokołowski

Mecenasi Złoci (10g – 1 oz)

2007:
Pan Łukasz Szostak

2008:
Pan Jan Iwanik
Pan Łukasz Szostak
Pan François-René Rideau

2009:
Pan Grzegorz Raczkowski

2010:
Pan Andrzej Barański

2011:
Pan Tomasz Romanowski
Pan Paweł Sawicz
Pan Marek Skrzypczak
Superfund TFI
Bulioner.pl
Pan Marek Scholz

2012:
Pan Jan Lewiński

2013:
Pan Artur Kornatowski
Pan Paweł Sawicz
WO

2014:
WO

2015:
Pan Adam Dakowicz
Pan Stanisław Gruszka
Pani Anna Kot
Pan Tomasz Malinowski
Pan Marian Zieliński
Pan Bogusław Wojtyszyn

2016:
Pan Michael Huemer
Pani Anna Kot
Pan Tomasz Malinowski
Pan Rafał Sokołowski
Pan Dariusz Szumiło
Pan Krzysztof Turowski
Pan Bogusław Wojtyszyn

Mecenasi Srebrni (5g – 10g)

2007:
Prof. Witold Kwaśnicki

2010:
Pan Grzegorz Raczkowski
Pan Karol Więckowski

2011:
Investors TFI
Wolnorynkowa.pl
Pan Grzegorz Raczkowski
Pan Karol Więckowski
Pan Dominik Jaskulski
Pan Bartłomiej Bacher
Pan Apolinary Lipski
Pan Jakub Pietrzak

2012:
Państwo Barbara i Marcin Błaszczykowie
Pan Daniel Gogolewski z rodziną
Pan Apolinary Lipski

Pan Dominik Deja
Polskie Towarzystwo Rzeczoznawców Majątkowych

2013:
Państwo Barbara i Marcin Błaszczykowie
Pan Witold Ludwikowski
WO

2014:
Pan Łukasz Aranowski
Pan Maciej Budzyński
Pan Paweł Sawicz
Pan Witold Ludwikowski

2015:
Pan Łukasz Aranowski
Pan Maciej Budzyński
Pan Łukasz Jasiński
Pan Tomasz Malinowski
Pan Witold Ludwikowski

2016:
Pan Łukasz Jasiński
Pan Tomasz Malinowski
Pan Andrzej Piotrowski
Pan Łukasz Szostak

Mecenasi Brązowi (1g – 5g)

2007:
Pan Konrad Szpargała
Pan Artur Wolski
Pan Maciej Ratajczak
Pan Adam Bielecki
Pan Andrzej Kubatko
Pan Jacek Zemło
Pan Marek Świerk
Pan Adam Stańczak
Pan Grzegorz Raczkowski
Pan Grzegorz Wojnarowski
Pan Iwo Piotr Orzełek
Pan Jerzy Kopiński
Pan Krzysztof Brejnak
Pan Marcin Wawrzyczek
Pan Mariusz Wojtenko
Pan Mateusz Pondel
Pan Michał Wiatroszak
Pan Mikołaj Stempel
Pan Piotr Luberda
Pan Piotr Rosik
Pan Krzysztof Gubała
Pan Marcin Krajewski
Pani Xenia Wanda Kruszewska
Pan Krzysztof Dymicki
Pan Rafał Łabaj
Pan Marek Rzymski
Pan Andrzej Sokół
Pan Joseph Potts
Pan Mariusz Wojtenko
Pan Gaurav Ahuja

2008:
Pan Sławomir Rewaj
Pan Mikołaj Stempel
Pan Sławomir Bodzioch
Pan Tomasz Cukiernik
Pan Arkadiusz Domżoł
Państwo Ewa i Błażej Dylańscy
Pan Krzysztof Dymicki
Pan Serge Farine
Pan Maciej Gojżewski
Pan Grzegorz Grzegorczyk
Państwo Joanna i Krzysztof Idczak
Pan Grzegorz Kowalski
Pan Sebastian Mondzij
Państwo Urszula i Marek Olszakowie
Pan Krzysztof Pik
Pan Marek Prymas
Pan Marek Rzymski
Pan Hubert Seremak
Pan Konrad Wisełka
Pan Michał Wyszyński
Pan Jacek Kubisz
Pan Jarosław Cholewiński
Pan Jan Lewiński
Pan Mikołaj Stempel

2009:
Pan Sławomir Rewaj
Pan Mikołaj Stempel

2010:
Pan Maciej Ślusarczyk
Pan Piotr Zbigniew Łakomiak
Pan Radosław Wojtyszyn
Pan Jerzy Kopiński
Pan Mikołaj Stempel
Pani Aleksandra Bartoszko
Pan Artur Wolski
Pan Kamil Kajetanowicz
Pan Jakub Pietrzak
Pan Mariusz Poliński
Pan Paweł Sawicz
Pan Kamil Zubelewicz
Pani Małgorzata Jantos

2011:
Ł.S.
Pan Mikołaj Stempel
Pan Przemysław Maślana
Pan Paweł Jurewicz
Pan Jakub Czuchnowski
Pan Tomasz Kosiba
Pan Adam Bielański
Pan Rafał Boniecki
Pan Sławomir Rewaj
Pan Adam L. Ślązak
Fundacja Klub Konserwatystów
Pan Adam Bielański
Pan Paweł Sawicz
Pan Karol Wieczorek
Pan Janusz Hordyjewicz
Pan Marek Świerk
Pan Paweł Kaczmarek
Pan Krzysztof Patyna
Pan Adam L. Ślązak
Pan Cezary Korniejczuk
Pan Szymon Peryt
Pani Magdalena Reszke
Pan Krzysztof Dymicki

2012:
Pan Łukasz Krzymowski
Pan Adam Sowiński
Pan Cezary Korniejczuk
Pan Paweł Sawicz
Pan Adam Życzkowski
Pan Wojciech Gomoła
Pan Marek Bernaciak
Pan Przemysław Maślana
Pan Michał Szaniawski
Państwo Anna i Zygmunt Kempowie
Pan Jakub Czuchnowski
Pan Paweł Jurewicz
Państwo Agnieszka i Piotr Rozwadowscy
Pan Adam Rombek
Pani Agnieszka Zawadzka
Pan Tomasz Krug
Pan Łukasz Wrona
Pan Sebastian Mikosz
Ł.S.
Pan Paweł Krawczyk
Pan Grzegorz Słowiński
Pan Przemysław Adrich
Pan Zbigniew Malec
Państwo Kinga i Konrad Floriańczyk
Pan Krzysztof Dymicki
Pan Piotr Łakomiak
Pan Paweł Rusiecki
Pan Aleksander Balcer
Pan Karol Grodzicki
Pan Michał Dębowski
Pan Zbigniew Malec
Pan Adam Pacholczuk
Pan Grzegorz Kosiorowski
Pan Tomasz Bielenin
Pan Rafał Krupiński
Pan Piotr Lisiecki
Wydział Ekonomiczno – Społeczny, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Nowe Przetargi
Pan Adrian Nowosz

2013:
Pan Łukasz Aranowski
Pan Marek Bernaciak
Pan Michał Dębowski
Pan Dominik Jaskólski
Pan Paweł Jurewicz
Pan Mariusz Kowalczyk
Pan Zbigniew Malec
Pan Przemysław Maślana
Nowe Przetargi
Oprawa
Pan Tomasz Primke
Pan Rafał Sokołowski
Pan Mikołaj Stempel
ŁS

2014:
Pan Tomasz Abramowski
Pan Bartosz Baranowski
Pan Marek Bernaciak
Pan Maciej Budzyński
Pan Grzegorz Gawinowski
Pan Paweł Jurewicz
Pan Mariusz Kowalczyk
Pan Piotr Koziołkiewicz
Pan Sławomir Krawczyk
Pan Przemysław Mucha
Pan Konrad Niemotko

2015:
Pan Łukasz Aranowski
Pan Marek Bernaciak
Pan Piotr Furmanek
Pan Michał Gawlicki
Pan Mateusz Grzędziński
Pan Przemysław Hankus
Pan Dawid Jary
Pan Łukasz Jasiński
Pan Paweł Jegor
Pan Tomasz Jetka
Pan Paweł Jurewicz
Pan Jan Kłosiński
Pan Cezary Korniejczuk
Pan Krzysztof Kożuchowski
Pan Paweł Królak
Pan Kay Lancucki
Pan Tomasz Malinowski
Pan Krzysztof Patyna
Pan Andrzej Piotrowski
Pan Aleksander Popielarz
Pan Paweł Sawicz
Pan Jarosław Skoczylas
Państwo Katarzyna i Grzegorz Słowińscy
Pan Mikołaj Stempel
Pan Tomasz Trocki
Pan Artur Zielazny

2016:
Pan Marek Bernaciak
Pan Rafał Boniecki
Pan Krzysztof Chodak
Pan Marcin Czajkowski
Pan Wojciech Dołbień
Pan Grzegorz Drożdż
Pan Dariusz Dziadkowski
Pan Piotr Furmanek
Pan Stanisław Gruszka
Pan Adrian Grzemski
Pan Marcin Jaczewski
Pan Łukasz Jasiński
Pan Dominik Jaskulski
Pan Paweł Jegor
Pan Tomasz Jetka
Pan Paweł Jurewicz
Pan Jan Kłosiński
Pan Stanisław Kwiatkowski
Pan Witold Ludwikowski
Pan Maksym Mydłowski
Pani Karolina Olszańska
Pan Rafał Parol
Pan Krzysztof Patyna
Pani Agnieszka Płonka
Pan Adam Skrodzki
Pan Piotr Sowiński
Pan Łukasz Szostak
Pan Tomasz Szumski
Pan Krzysztof Turowski
Pan Karol Zdybel
Stowarzyszenie Libertariańskie

Darczyńcy

2008:
Pan Wojciech Czarniecki
Pan Jakub Czuchnowski
Państwo Monika i Piotr Majewscy
Pan Adam Piekut
Pan Jakub Sowiński
Pan Zbigniew Wenz
Pan Dominik Zobek
Pan Karol Więckowski

2009:
Pan Karol Więckowski
Pan Kamil Norbert Deleżuch
Pan Mikołaj Trześniewski

2010:
Pan Radosław Sobieś
Pan Rafał Perkowski
Pan Jacek Spendel
Pan Tomasz Primke

2011:
Pan Eugeniusz Filbrandt
NN
Pani Joanna Krukowska
Pan Bartłomiej Jacek Cisek
Pani Anna Waliś
Pan Konrad Niemotko
Pan Sławomir Domagała
Pan Adam Popkiewicz
Pan Adam Grabowicz
Pan Przemysław Fiugajski
Pan Grzegorz Palczewski

2012:
Pan Michał Sztajerwald
Pan Mateusz Żelazny
Pan Sławomir Domagała
Państwo Małgorzata i Leszek Pobojewscy
Pan Adam Popkiewicz
Pan Arkadiusz Wójcik
Pan Mateusz Kraska
Pan Andrzej Mikołajczak
Pan Andrzej Heydel
Pan Marcin Jaczewski
Pan Zbigniew Nawój
Pan Krzysztof Ziulczyk
Pan Andrzej Ostruszka
Pan Jędrzej Wojciechowski
Pani Dorota Ozga
Pan Kamil Czternaścik
Pan Piotr Truszkowski
Pan Radosław Sobieś
Pan Dariusz Damski
Pan Mikołaj Stempel
Pan Adam L. Ślązak
Pan Kamil Deleżuch
Pan Maciej Jasica
conrade
Pan Andrzej Wrona
Pan Tomasz Jaroszek
Pan Marcin Kamiński
Pan Tomasz Skorulski
Pan Michał Sadowski
Pan Maciej Łoziński
Pan Artur Mryczko
Pan Dawid Ciężarkiewicz
Pan Maciej Zaborowski
Pani Michalina Konkel
Pan Radosław Mrożek
Pan Eugeniusz Filbrandt
Pan Andrzej Zientek
Pan Paweł Jegor
Pan Michał Marszał
Pan Damian Kupka
Pan Dominik Zeliasz-Nguyen
Pan Adam Tomaszczyk
Pan Dariusz Kabaciński
Pan Karol Krent
Pan Jerzy Skonieczny
Pan Daniel Setcki
Pan Michał Stulgis
Pan Mariusz Kowalczyk
Pan Tomasz Borowski
Pan Patryk Malina
Pan Grzegorz Pacek
Pan Piotr Śmieja
Pani Izabela Borowska
Pan Marcin Kaca
Pan Robert Lasocki
Pan Bartosz Kaczorowski
Pan Maciej Zaręba
Pan Michał Błędowski
Pan Adam Daniłowic
Pan Marcin Kowalczyk
Pan Maciej Michna
Pan Hubert Kołodziej
Pan Robert Sikorski
Pan Jarosław Muras
Pan Ryszard Połchłopek
Pani Elżbieta Królik

2013:
Pan Wojciech Bielecki
Pan Tomasz Bielenin
Pani Dominika Buczek
Pani Maja Chroboczek
Pan Leszek Ciesielski
Pan Wojciech Dąbrowski
Pani Ewa Felińska
Pan Szymon Grabarczyk
Pan Adrian Grzemski
Pan Maciej Grzymkowski
Pan Karol Handzel
Pan Kazimierz Jacoń
Pan Dominik Jureczko
Pan Mieczysław Kalinowski
Pan Arkadiusz Kierski
Pan Jan Kochman
Pan Piotr Kot
Pan Konrad Koziej
Pan Tomasz Kozimor
Pan Juliusz Kozłowski
Pan Paweł Krawczyk
Pan Adam Kruszewski
Pan Adam Kubaty
Pan Łukasz Kurnik
Pan Leszek Langowski
Pan Michał Łuszczykiewicz
Pan Wiktor Machura
Pani Agnieszka Małecka
Pan Miłosz Mazurkiewicz
Pan Piotr Mędza
Pan Dominik Michalski
Pan Przemysław Mucha
Pan Łukasz Nieroda
Pani Karolina Olszańska
Pan Igor Podlawski
Pan Michał Serocki
Pan Marcin Skalik
Pan Mirosław Sobczyk
Pan Grzegorz Stefanek
Pan Damian Stępień
Pan Szymon Truszczyński
Pan Krzysztof Turowski
Pan Robert Wabik
Pani Anna Wajs
Pan Waldemar Wilczyński
Pan Wojciech Winiarski
Pan Tomasz Witczak
Pan Jakub Wołoszyn
Pan Marek Zemsta
Pan Krzysztof Ziulczyk

2014:
Pan Tomasz Czech
Pan Kamil Deleżuch
Pan Michał Dębowski
Pan Tobiasz Domagała
Pan Michał Gawlicki
Pan Wiktor Gonczaronek
Pan Maciej Grzymkowski
Pan Michał Guzy
Pan Sebastian Janik
Pan Daniel Januszczyk
Pan Dawid Jary
Pan Łukasz Jasiński
Pan Gustaw Jokiel
Pan Dominik Jureczko
Pan Mieczysław Kalinowski
Pan Piotr Kalinowski
Pan Jan Kochman
Pan Maciej Kopeć
Pan Piotr Kot
Pan Łukasz Kozak
Pan Sławomir Krawczyk
Pan Adam Kruszewski
Pan Bartosz Krzyżaniak
Pan Adam Kubaty
Pan Tomasz Laskowski
Pani Iga Lilpop
Pan Marek Magdoń
Pan Tomasz Malinowski
Pani Agnieszka Małecka
Pan Tomasz Marszelewski
Pan Miłosz Mazurkiewicz
Pan Piotr Mędza
Pan Marcin Moroń
Pan Krzysztof Nowak
Pan Adrian Nowosz
Pani Karolina Olszańska
Pan Jerzy Osiński
Pan Zbigniew Ostrowski
Pan Szymon Partyka
Pan Wojciech Paryna
Pan Grzegorz Pilarski
Pan Marcin Putra
Pan Kamil Rojek
Pan Michał Serocki
Pan Radosław Sobieś
Pan Karol Szczerbiński
Pan Piotr Tysper
Pan Jan Tyszkiewicz
Pan Robert Wabik
Pan Piotr Wadowski
Pani Anna Wajs
Pan Adam Wasielewski
Pan Marcin Wąsowicz
Pan Jakub Wołoszyn
Pan Marek Zemsta
Pan Maciej Zieliński
Pan Marcin Zowczak

2015:
Pan Neil Abragimowicz
Pan Bartosz Baranowski
Pan Michał Basiński
Pan Wojciech Bielecki
Pan Karol Bisewski
Pan Rafał Boniecki
Pan Adam Borowski
Pani Dorota Bryniak
Pani Dominika Buczek
Pani Julia Bula
Pan Rafał Cibor
Pan Robert Ciborowski
Pan Marcin Dabkus
Pan Michał Dębowski
Pan Tobiasz Domagała
Pan Wojciech Dołbień
Pan Aleksander Drabik
Pan Dariusz Dziadkowski
Pan Tomasz Dzierżawczyk
Pan Konrad Floriańczyk
Pan Sebastian Glapiński
Pan Jacek Gładysz
Pan Maciej Golon
Pan Maciej Gorzelak
Pan Adrian Grzemski
Pan Maciej Grzymkowski
Pan Przemysław Hankus
Pan Przemysław Hys
Pan Miłosz Janas
Pan Sebastian Janik
Pan Łukasz Jasiński
Pani Sandra Jasionowska
Pan Dominik Jaskulski
Pan Tomasz Jetka
Pan Gustaw Jokiel
Pan Piotr Jówko
Pan Dominik Jureczko
Pan Marian Kalamala
Pan Mieczysław Kalinowski
Pan Jakub Kamiński
Pan Jakub Klauzner
Pan Dominik Klimczak
Pan Tomasz Kłosiński
Pan Jan Kochman
Pan Paweł Komorowski
Pan Ryszard Kosowicz
Pan Mariusz Kowalczyk
Pan Sławomir Krawczyk
Pan Adam Kruszewski
Pan Mateusz Krzysztof
Pan Łukasz Krzyżewski
Pan Adam Kubaty
Pan Marek Laski
Pan Filip Lech
Pan Wojciech Lewdorowicz
Pan Dawid Łepkowski
Pani Agnieszka Małecka
Pan Miłosz Mazurkiewicz
Pan Piotr Mędza
Pan Łukasz Murawa
Pan Maksym Mydlowski
Pan Mikołaj Nowicki
Pan Filip Nowicki
Pani Karolina Olszańska
Pan Zbigniew Ostrowski
Pani Joanna Piszczałka
Pan Szymon Płacheta
Pan Oskar Ratajczak
Pan Sławomir Rewaj
Pan Wacław Romer
Pan Jakub Sabała
Pan Patryk Sałek
Pan Michał Sobczak
Pan Mirosław Sobczyk
Pan Rafał Sobczyk
Pan Radosław Sobieś
Pan Łukasz Sosiński
Pan Piotr Sowiński
Pani Dominika Szkowron
Pan Adam Ślązak
Pan Szymon Truszczyński
Pan Krzysztof Turowski
Pan Piotr Tysper
Pan Jan Tyszkiewicz
Pan Szymon Wadoń
Pani Anna Wajs
Pan Adam Wasielewski
Pan Rafał Waszek
Pan Adam Wawrzyński
Pan Karol Więckowski
Pan Waldemar Wilczyński
Pan Jakub Wołoszyn
Pan Mateusz Zawada
Pan Filip Zawadka
Pan Marek Zemsta
Pan Maciej Zieliński
Pan Marcin Zowczak

2016:
Pan Michał Basiński
Pan Wojciech Bielecki
Pan Rafał Boniecki
Pani Dominika Buczek
Pan Tomasz Cieśla
Pan Marcin Dabkus
Pan Michał Dębowski
Pan Dariusz Dziadkowski
Pan Kasper Fiszer
Pan Marcin Gaweł
Pan Jarosław Grycz
Pan Adrian Grzemski
Pan Maciej Grzymkowski
Pan Przemysław Hys
Pan Miłosz Janas
Pan Dawid Jary
Pan Łukasz Jasiński
Pan Tomasz Jetka
Pan Gustaw Jokiel
Pan Michał Jóżwik
Pan Dominik Jureczko
Pan Paweł Jurewicz
Pani Agnieszka Kaim
Pan Jan Kłosiński
Pan Jan Kochman
Pan Mariusz Kowalczyk
Pan Rafał Kozłowski
Pan Sławomir Krawczyk
Pan Adam Kruszewski
Pan Mateusz Krzysztof
Pan Jacek Kubica
Pan Mikołaj Kukla
Pan Łukasz Krzyżewski
Pan Stanisław Kwiatkowski
Pan Arkadiusz Maksim
Pan Tomasz Malinowski
Pan Miłosz Mazurkiewicz
Pan Piotr Mędza
Pan Michał Mieszkuniec
Pani Magdalena Moroń
Pan Marcin Moroń
Pan Piotr Musielak
Pan Maksim Mydłowski
Pan Tomasz Netczuk
Pan Filip Nowicki
Pani Karolina Olszańska
Pan Zbigniew Ostrowski
Pan Łukasz Pilski
Pan Mateusz Piotrowski
Pan Mikołaj Pisarski
Pan Paweł Pokrywka
Pan Jakub Sabała
Pan Michał Sobczak
Pan Radosław Sobieś
Pan Piotr Sowiński
Pan Franciszek Szterleja
Pan Szymon Truszczyński
Pan Krzysztof Turowski
Pan Jan Tyszkiewicz
Pani Anna Wajs
Pan Adam Wasielewski
Pan Karol Więckowski
Pan Waldemar Wilczyński
Pan Jakub Wołoszyn
Pan Karol Zdybel
Pan Marek Zemsta
Pan Maciej Zieliński

  • google
  • youtube
Zapisz się na newsletter:

Wybierz listę(y):

Cytat:
  • Jeśli ktoś walczy o wolny rynek i wolną konkurencję, nie staje w obronie tych, którzy są już bogaci, lecz zabiega o swobodę działania dla anonimowych ludzi, którzy niebawem zostaną przedsiębiorcami, a ich pomysłowość sprawi, że życie przyszłych pokoleń stanie się lżejsze. Ludwig von Mises
Mecenasi
Wspieraj Nas>>
W grudniu wsparli nas:
Pan Michał Basiński
Pan Marek Bernaciak
Pan Wojciech Bielecki
Pani Dominika Buczek
Pan Marcin Dabkus
Pan Michał Dębowski
Pan Dariusz Dziadkowski
Pan Piotr Furmanek
Pan Maciej Gorzelak
Pan Jarosław Grycz
Pan Adrian Grzemski
Pan Maciej Grzymkowski
Pan Michael Huemer
Pan Przemysław Hys
Pan Miłosz Janas
Pan Dawid Jary
Pan Łukasz Jasiński
Pan Dominik Jaskulski
Pan Paweł Jegor
Pan Tomasz Jetka
Pan Gustaw Jokiel
Pan Dominik Jureczko
Pan Paweł Jurewicz
Pan Jan Kłosiński
Pan Jan Kochman
Pan Mateusz Krzysztof
Pan Jacek Kubica
Pan Mikołaj Kukla
Pan Stanisław Kwiatkowski
Pan Tomasz Malinowski
Pan Miłosz Mazurkiewicz
Pani Magdalena Moroń
Pan Marcin Moroń
Pan Piotr Musielak
Pan Maksym Mydłowski
Pan Tomasz Netczuk
Pan Filip Nowicki
Pani Karolina Olszańska
Pan Zbigniew Ostrowski
Pan Rafał Parol
Pan Krzysztof Patyna
Pan Mikołaj Pisarski
Pani Agnieszka Płonka
Pan Paweł Pokrywka
Pan Adam Skrodzki
Pan Michał Sobczak
Pan Radosław Sobieś
Pan Piotr Sowiński
Pan Łukasz Szostak
Pan Franciszek Szterleja
Pan Tomasz Szumski
Pan Michał Szymanek
Pan Szymon Truszczyński
Pan Jan Tyszkiewicz
Pani Anna Wajs
Pan Adam Wasielewski
Pan Waldemar Wilczyński
Pan Jakub Wołoszyn
Pan Karol Zdybel
Pan Marek Zemsta
Pan Maciej Zieliński
Łącznie otrzymaliśmy 9 726,78 zł . Dziękujemy wszystkim Darczyńcom!
Znajdź się na liście>>
Lista mecenasów>>