Powrót
Aktualności

Spotkanie z Caplanem w Krakowie – obejrzyj nagranie

1
Przeczytanie zajmie 1 min
caplan-krk.png

Zapraszamy do obejrzenia nagrania ze spotkania z Bryanem Caplanem zorganizowanego przez Instytut Misesa oraz Fundację Wolności Gospodarczej pt. „Imigracja a wolność”. Wydarzenie odbyło się 14 marca 2022 r. w auli Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w ramach cyklu spotkań autorskich Caplana po Polsce. Premiera filmu na naszym kanale na YouTube w niedzielę (13.11) o godz. 14:00. W filmie dostępne są polskie napisy.

Subskrybuj nasz kanał by być na bieżąco!

Bryan Caplan jest ekonomistą, profesorem na Uniwersytecie George’a Masona. Pracuje również w wolnorynkowym Cato Institute. Określa się jako ekonomiczny libertarianin. Artykuły prof. Bryana Caplana oraz informacje na jego temat możecie także znaleźć na naszym portalu. Wystarczy kliknąć w ten link.

Zachęcamy również do zakupu książki wydanej w ramach naszej współpracy z Freedom Publishing - „Otwarte granice. Co nauka i etyka mówią nam o imigracji” w naszym sklepie. Więcej na jej temat pisaliśmy na mises.pl w artykule: Powieść graficzna „Otwarte granice” do nabycia w naszym sklepie.

Jeśli chcecie więcej takich materiałów, wesprzyjcie Instytut darowizną klikając tutaj. Dziękujemy!

Kategorie
Aktualności Filmy

Czytaj również

741x423.png

Aktualności

Podnieśmy stopę wsparcia! Przekaż 1,5% podatku

KRS: 0000174572. W tym roku ustawodawca postanowił osłodzić życie polskiego podatnika – na działania wybranej organizacji pozarządowej możemy przeznaczyć aż 1,5% odprowadzanego na rzecz władzy podatku.

publika

Relacje

Relacja z Austrian Economics Meeting Europe

13 i 14 maja w Angers odbyła się kolejna konferencja Austrian Economics Meeting Europe. Nie zabrakło na niej reprezentacji z Polski

Grafika-do-postu-prostokąty-poziomy.png

Aktualności

Wesprzyj powstanie nowej strony Instytutu Misesa!

Razem stwórzmy nową stronę mises.pl!

Wielkanoc-2023.png

Aktualności

Wesołych Świąt!

Najlepsze życzenia dla wszystkich naszych Czytelników.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze 1
Rafał Kamiński

To w końcu Caplan uważa, że "amerykańska kultura" istnieje czy nie? Najpierw mówi, że nie itd., a potem mówi, że kultura amerykańska przejęła 20-30% kultury w Polsce. ;)

Odpowiedz

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.