Powrót
Aktualności

Rekrutacja na IX Szkołę Ekonomiczną Instytutu Misesa, Falenty, 14-18 września 2022

0
Instytut Misesa
Przeczytanie zajmie 1 min
4.png

Rusza rekrutacja do kolejnej edycji Szkoły Ekonomicznej Instytutu Misesa, która odbędzie się w Falentach od 14 do 18 września 2022 roku. Podczas Szkoły, wybrani w procesie rekrutacyjnym stypendyści, będą mieli okazję zdobyć i usystematyzować swoją wiedzę z zakresu podstawowych pojęć ekonomicznych – począwszy na przedsiębiorczej wycenie i kalkulacji ekonomicznej, poprzez kształt struktury kapitałowej, skończywszy na skutkach polityki banków centralnych. Wszystko to, podczas pokrytego przez stypendium pobytu w Falentach, które za sprawą hojności naszych darczyńców, pokryje koszty noclegu i wyżywienia uczestników. Po zakończeniu Szkoły, składającej się z intensywnego cyklu wykładów i seminariów, stypendyści będą mieli możliwość podejścia do egzaminu, który sprawdzi stan ich wiedzy. Szkoła Ekonomii Instytutu Misesa jest również świetną okazją do zawarcia nowych znajomości w środowisku liberalnym.

Jeśli ekonomia znajduje się w sferze Twoich zainteresowań, chciałbyś pogłębić swoją wiedzę informacjami przekazywanymi przez ekspertów i pragniesz stać się świadomym otaczającej nas rzeczywistości ekonomicznej, koniecznie wypełnij formularz rekrutacyjny, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zarejestruj się!

 

Kategorie
Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.