Powrót
KASE

KASE GDAŃSK - Ekonomia behawioralna i jej problemy

0
Przeczytanie zajmie 2 min
a7006893-b71a-4587-81b0-2b4cd2d5fcfb

Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii (KASE) Gdańsk zaprasza na kolejne wydarzenie! W ramach działalności Klubu oraz Koła Naukowego Innowacji (KNI) działającego na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG, serdecznie zapraszamy Państwa na organizowane przez nas spotkanie, które odbędzie się w środę 05.06.2024 r. o godzinie 18:30 na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG w sali 103 (I piętro), przy ulicy Traugutta 79.

Wykład zatytułowany „Ekonomia behawioralna i jej problemy” poprowadzi Dawid Michalski, student drugiego roku kierunku Ekonomia na wydziale ZIE, będący również wice-prezesem KNI oraz stałym członkiem KASE Gdańsk. Tematyka referatu będzie dotyczyć przedstawienia krytyki wymienionego nurtu ekonomicznego, w dużej mierze z perspektywy szkoły austriackiej. Następnie, po prezentacji, będzie miała miejsce sekcja pytań i odpowiedzi.

Pragniemy dodać, że z uwagi na apel społeczności ZIE PG, wykład będzie zrealizowany w postaci hybrydowej, tj. spotkanie na żywo będzie transmitowane za pomocą komunikatora Google Meets. Stąd, wszystkie osoby zainteresowane tematyką wykładu, które nie mogą się pojawić na miejscu, będą mogły obejrzeć wykład online. Link do spotkania podamy w późniejszym czasie.

Przewidywany czas trwania spotkania to ok. jedna godziny zegarowa. Warto dodać, że wydarzenie to ma charakter otwarty, zatem każdy, nie tylko studenci oraz pracownicy PG, mogą w nim uczestniczyć.

Ponadto, po spotkaniu, planowane jest integracyjne after party mające na celu lepsze zapoznanie się zwolenników Szkoły Austriackiej w Trójmieście. O godzinie 20:00 zapraszamy do położonej nieopodal Mechanicznej Pomarańczy.

Dodatkowo serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszych stron w mediach społecznościowych:
Instytut Misesa: https://mises.pl/, https://www.facebook.com/InstytutMisesa
KASE Gdańsk: https://www.facebook.com/kasegdansk
Koło Naukowe Innowacji: https://www.instagram.com/innowacja.pg/, https://tiny.pl/cp2zp

Zapraszamy serdecznie!

Kategorie
Aktualności KASE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.