Powrót
KASE

KASE GDAŃSK - Stabilność finansowa z punktu widzenia ATCK

0
Instytut Misesa
Przeczytanie zajmie 2 min
KASE_Gdańsk_08-05-24_Rapka_miniatura

Witamy wszystkich!

Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii (KASE) Gdańsk zaprasza na kolejne wydarzenie! W ramach działalności Klubu oraz Koła Naukowego Innowacji działającego na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG, serdecznie zapraszamy Państwa na organizowane przez nas spotkanie, które odbędzie się w środę 08.05.2024 r. o godzinie 18:30 na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG w sali 103 (I piętro), przy ulicy Traugutta 79.

Wykład zatytułowany „Stabilność finansowa z punktu widzenia ATCK” poprowadzi Dr. Przemysław Rapka, pracownik Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, od lat związany z Instytutem Misesa, autor wielu artykułów oraz opracowań dotyczących makroekonomii, teorii monetarnej, czy sektora bankowego. Jest również wykładowcą Szkoły Ekonomicznej Instytutu Misesa. Jego zainteresowania naukowe zasadniczo obejmują teorię cykli koniunkturalnych, politykę monetarną i stabilność sektora finansowego.
Następnie, po prezentacji, będzie miała miejsce sekcja pytań i odpowiedzi.

Pragniemy dodać, że z uwagi na apel społeczności ZIE PG, wykład będzie zrealizowany w postaci hybrydowej, tj. spotkanie na żywo będzie transmitowane za pomocą komunikatora Google Meets. Stąd, wszystkie osoby zainteresowane tematyką wykładu, które nie mogą się pojawić na miejscu, będą mogły obejrzeć wykład online. Link do spotkania podamy potem.

Przewidywany czas trwania spotkania to ok. jedna godziny zegarowa. Warto dodać, że wydarzenie to ma charakter otwarty, zatem każdy, nie tylko studenci oraz pracownicy PG, mogą w nim uczestniczyć.

Ponadto, po spotkaniu, planowane jest integracyjne after party mające na celu lepsze zapoznanie się zwolenników Szkoły Austriackiej w Trójmieście. O godzinie 20:00 zapraszamy do położonej nieopodal Polufki.

Dodatkowo serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszych stron w mediach społecznościowych:
Instytut Misesa: https://mises.pl/, https://www.facebook.com/InstytutMisesa
KASE Gdańsk: https://www.facebook.com/kasegdansk
Koło Naukowe Innowacji: https://www.instagram.com/innowacja.pg/, https://tiny.pl/cp2zp

Zapraszamy serdecznie!

Kategorie
Aktualności KASE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.