Powrót
KASE

KASE Gdańsk zaprasza na spotkanie 29 listopada

0
Instytut Misesa
Przeczytanie zajmie 2 min
KASE_Gdańsk_29-11-23_Czyżniewski_miniatura

W związku z rozpoczęciem nowego roku akademickiego, Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii Gdańsk zaprasza na kolejne wydarzenie.

W ramach działalności KASE oraz Koła Naukowego Innowacji działającego na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG, serdecznie zapraszamy Państwa na organizowane przez nas spotkanie, które odbędzie się w środę 29.11.2023 r. o godzinie 16:30 na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG w sali 009 (parter), przy ulicy Traugutta 79.

Spotkanie poprowadzi Mateusz Czyżniewski, koordynator klubu działający z ramienia Instytutu Misesa, będący również pracownikiem oraz doktorantem Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej.

Tematem wydarzenie będzie wykład pt.:"Austriacka teoria kapitału oraz struktury produkcji - zagadnienia wybrane", które będzie obejmować fundamentalne zagadnienia dotyczące austriackiej makroekonomii, porównania teorii kapitału w wydaniu austriackim oraz głównonurtowym, wzrostu gospodarczego oraz wpływu rozwoju technologicznego czy akumulacji kapitału na rozwój ekonomiczny.
Następnie, po prezentacji, będzie miała miejsce sekcja pytań i odpowiedzi.

Przewidywany czas trwania spotkania to ok. jedna godziny zegarowa. Warto dodać, że wydarzenie to ma charakter otwarty, zatem każdy, nie tylko studenci oraz pracownicy PG, mogą w nim uczestniczyć.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na Facebooku → Austriacka teoria kapitału oraz struktury produkcji - zagadnienia wybrane

Zachęcamy również do obserwowania na stron KASE Gdańsk i Koła Naukowego Innowacji by być na bieżąco.

Zapraszamy serdecznie!

Kategorie
Aktualności KASE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.