Powrót
KASE

KASE Katowice zaprasza na pierwsze w tym roku spotkanie na żywo już 8-go listopada!

0
Instytut Misesa
Przeczytanie zajmie 1 min
KASE_Katowice_08-11-23miniatura

KASE Katowice zaprasza na pierwsze spotkanie na żywo! Odbędzie się ono 08.11 listopada na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Będzie to przede wszystkim spotkanie organizacyjne i zapoznawcze, podczas którego uczestnicy porozmawiają o możliwych formach spotkań i działalności.

W ramach spotkań Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii w Katowicach poruszane są nie tylko teksty należące do tradycji austriackiej, ale również propozycje konkurencyjnych szkół ekonomicznych, kwestie związane z bieżącymi wydarzeniami a także filozofia nauki czy polityki. Jeśli jesteś z okolic Katowic i szukasz wsparcia w swojej edukacji albo towarzystwa do rozmów o ekonomii i filozofii zapraszamy do dołączenia do KASE!

By dowiedzieć się o dokładnej godzinie i sali, w której odbędzie się spotkanie, zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku → Spotkanie KASE Katowice

Zachęcamy również do obserwowania na Facebooku strony KASE Katowice by być na bieżąco z kolejnymi wydarzeniami.

Kategorie
Aktualności KASE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.