Powrót
KASE

KASE Wrocław zaprasza na kolejne spotkanie już 15. grudnia

0
Instytut Misesa
Przeczytanie zajmie 1 min
KASE_Wrocław_15-12-23_Slenzok_miniatura

Zapraszamy na spotkanie KNEP i KASE Wrocław podczas którego dr Norbert Slenzok wygłosi wykład pt. ,,Czy szkoła austriacka jest wolna od wartościowania? O związkach między ekonomią a filozofią polityczną".

Wykład odbędzie się w piątek 15-go grudnia, w sali 405 C, w budynku C Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii UWr, o godzinie 17. 

Dr Norbert Slenzok to filozof i politolog, doktor nauk społecznych, adiunkt w Instytucie Nauk o Polityce i Administracji Uniwersytetu Zielonogórskiego. Autor rozprawy doktorskiej ,,A priori wolności, a priori porządku. Filozofia społeczno-polityczna Hansa-Hermanna Hoppego a spory o podstawy libertarianizmu", a także, kilkudziesięciu artykułów naukowych poświęconych etyce, filozofii polityki oraz związkom filozofii z ekonomią. Summer fellow w Mises Institute w Auburn (2019).
Na początku 2024 r. ukaże się jego książka pt. ,,Filozofia polityczna Hansa-Hermanna Hoppego. Studium krytyczne".

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na Facebooku → Czy szkoła austriacka jest wolna od wartościowania? O związkach między ekonomią a filozofią polityczną

Zachęcamy również do obserwowania na Facebooku stron KASE Kraków i Koła Naukowego Ekonomii Pozytywnej by być na bieżąco.

Kategorie
Aktualności KASE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.