Powrót
Aktualności

Kwadrans dla Ricardo

0
Przeczytanie zajmie 1 min
Ekonomiści-w-kwadrans-2.png

W najnowszym odcinku z serii „Sławni ekonomiści w piętnaście minut” na warsztat dr. hab. Mateusza Machaja trafił David Ricardo. Jak możemy usłyszeć już na wstępie, był to niezwykle interesujący ekonomista, a także ważna postać dla rozwoju teorii ekonomii i debat dotyczących polityki gospodarczej. Czego konkretnie dowiemy się o autorze efektu Ricardo? Za co należą mu się pochwały, a za co możemy go krytykować? Zachęcamy do obejrzenia najnowszego filmu na naszym kanale.

🎞 Jeśli chcesz więcej takich materiałów, wesprzyj nas darowizną: https://mises.pl/przekaz-darowizne/ z dopiskiem „Ekonomiści w kwadrans". Dziękujemy!

Kategorie
Aktualności Filmy Historia myśli ekonomicznej

Czytaj również

Grafika-do-postu-prostokąty-poziomy.png

Aktualności

Wesprzyj powstanie nowej strony Instytutu Misesa!

Razem stwórzmy nową stronę mises.pl!

741x423.png

Aktualności

Podnieśmy stopę wsparcia! Przekaż 1,5% podatku

KRS: 0000174572. W tym roku ustawodawca postanowił osłodzić życie polskiego podatnika – na działania wybranej organizacji pozarządowej możemy przeznaczyć aż 1,5% odprowadzanego na rzecz władzy podatku.

Wielkanoc-2023.png

Aktualności

Wesołych Świąt!

Najlepsze życzenia dla wszystkich naszych Czytelników.

publika

Relacje

Relacja z Austrian Economics Meeting Europe

13 i 14 maja w Angers odbyła się kolejna konferencja Austrian Economics Meeting Europe. Nie zabrakło na niej reprezentacji z Polski


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.