Nie zapomnij rozliczyć PIT do końca kwietnia
KRS: 0000174572
Powrót
KASE

Pierwsze powakacyjne spotkanie KASE Kraków już w tym tygodniu!

0
Instytut Misesa
Przeczytanie zajmie 2 min
Spotkania_KASE_Blazej-Szkudlarek_miniatura

Zapraszamy Państwa na wykład organizowany przez Koło Naukowe Austriackiej Szkoły Ekonomii na UEK oraz KASE Kraków.

Pierwszy w tym roku akademickim wykład, zatytułowany "Wstęp do Austriackiej Szkoły Ekonomii" odbędzie się już w najbliższy czwartek 26.10 o godzinie 18:30 w sali B pawilonu C Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. 

Na najbliższym spotkaniu Błażej Szkudlarek przedstawi nam w szczegółowy sposób czym jest Austriacka Szkoła Ekonomii, od czego się zaczęła, jakich miała kluczowych przedstawicieli czy to, jaki wpływ wywarła ona na kształtowanie się nauki jaką jest Ekonomia w współczesnym rozumieniu. Dodatkowo wyróżnione zostaną różnice w podejściu metodologicznym które oddzielają podejście Austriackie od podejścia Neoklasycznego.

Błażej Szkudlarek jest prezesem Koła Naukowego Austriackiej Szkoły Ekonomii, studentem drugiego roku studiów magisterskich na kierunku Analityka Gospodarcza oraz koordynatorem Krakowskiego oddziału Students For Liberty. Przede wszystkim jednak miło nam poinformować, że jest on również zwycięzcą tegorocznej edycji Szkoły Ekonomicznej. Widać zatem, że zdobyta tam wiedza przynosi owoce i rozwój w dalszym życiu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na Facebooku → Wstęp do Austriackiej Szkoły Ekonomii

Zachęcamy również do obserwowania na Facebooku stron KASE Kraków i Koła Naukowego Austriackiej Szkoły Ekonomii na UEK by być na bieżąco.

Kategorie
Aktualności KASE

Czytaj również

wydarzenia kase (3)

KASE

Już 23.10 wielka reaktywacja KASE Warszawa!

Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii w Warszawie. Gościem KASE będzie Axel Kaiser - chilijsko-niemiecki ekonomista i myśliciel polityczny.

Internetowa Biblioteka Ekonomiczna

Wstęp do austriackiej szkoły ekonomii. Wybór tekstów - bezpłatny ebook już dostępny!

Lista 30 tekstów wprowadzających do austriackiej szkoły ekonomii w formie bezpłatnego ebooka.

Aktualności

Wstęp do austriackiej szkoły ekonomii – lista 30 tekstów wybranych przez redakcję mises.pl

Jeżeli chcą Państwo zacząć poznawać austriacką szkołę ekonomii, polecamy nasz wybór 30 tekstów wprowadzających do tej tematyki.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.