Powrót
KASE

Reaktywacja KASE Szczecin - spotkanie już 30 listopada

0
Instytut Misesa
Przeczytanie zajmie 1 min
KASE_Szczecin_30-11-23_Szkudlarek_miniatura

Serdecznie zapraszamy na pierwszy w nowym roku wykład otwarty, organizowany przez KASE Szczecin.

Na najbliższym spotkaniu prelegent przedstawi nam w szczegółowy sposób czym jest Austriacka Szkoła Ekonomii, od czego się zaczęła, jakich miała kluczowych przedstawicieli czy to, jaki wpływ wywarła ona na kształtowanie się nauki jaką jest Ekonomia w współczesnym rozumieniu.

Dodatkowo wyróżnione zostaną różnice w podejściu metodologicznym które oddzielają podejście Austriackie od podejścia Neoklasycznego.

Błażej Szkudlarek jest prezesem Koła Naukowego Austriackiej Szkoły Ekonomii, studentem drugiego roku studiów magisterskich na kierunku Analityka Gospodarcza oraz koordynatorem Krakowskiego oddziału Students For Liberty. Przede wszystkim jednak miło nam poinformować, że jest on również zwycięzcą tegorocznej edycji Szkoły Ekonomicznej. Widać zatem, że zdobyta tam wiedza przynosi owoce i rozwój w dalszym życiu.

Spotkanie odbędzie się 30 listopada, w Czwartek o godzinie 18:30 w starym budynku przy ulicy Mickiewicza 64, w Sali 06.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na Facebooku → Wstęp do Austriackiej Szkoły Ekonomii

Zachęcamy również do obserwowania na Facebooku stron KASE Szczecin by być na bieżąco.

Kategorie
Aktualności KASE

Czytaj również

KASE_Kraków_23-11-23_Ślepowroński_miniatura

KASE

Kolejne spotkanie KASE Kraków już 23 listopada

Poruszone zostaną kwestie teorii gier oraz porządku społecznego


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.