Powrót
Aktualności

Ruszyła rekrutacja na Szkołę Ekonomiczną 2023!

0
Instytut Misesa
Przeczytanie zajmie 1 min
MISES-33

Rusza rekrutacja na kolejną edycję Szkoły Ekonomicznej Instytutu Misesa!

Ponownie zapraszamy Was do Falent. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 20–24 września 2023 r. Podczas Szkoły, wybrani w procesie rekrutacyjnym stypendyści, będą mieli okazję zdobyć i usystematyzować swoją wiedzę z zakresu podstawowych pojęć ekonomicznych. Program szkoły obejmuje około 15 wykładów oraz wieczory seminaryjne, które stanowią uzupełnienie wiedzy zdobytej podczas wykładów. Dzięki hojności naszych darczyńców, uczestnicy mają zapewniony bezpłatny nocleg oraz wyżywienie i mogą w pełni skupić się na nauce. Na koniec Szkoły, jak zawsze, chętnych czeka egzamin, który sprawdzi stan ich wiedzy. Szkoła Ekonomiczna Instytutu Misesa jest również świetną okazją do zawarcia nowych znajomości.

Jeśli ekonomia znajduje się w sferze Twoich zainteresowań, chciałbyś pogłębić swoją wiedzę informacjami przekazywanymi przez ekspertów, śmiało wypełnij formularz rekrutacyjny, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zarejestruj się!

MISES-42.jpg
Kategorie
Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.