Nie zapomnij rozliczyć PIT do końca kwietnia
KRS: 0000174572
Powrót
Aktualności

"Tragedia euro" Mecenat

0
Instytut Misesa
Przeczytanie zajmie 3 min
Pobierz w wersji
PDF

Przedstawiamy Państwu jedyną i niepowtarzalną możliwość zostania mecenasem książki Tragedia euro dr. Philippa Bagusa. Już za niewielką kwotę darowizny oferujemy podziękowania w prestiżowej formie na pierwszych stronach książki oraz na www.mises.pl (szczegóły mecenatu, pdf).

Informacje o książce:

Dr Philipp Bagus, młody utalentowany ekonomista, wychowanek J. Huerty de Soto i docent na Uniwersytecie Króla Juana Carlosa w Madrycie, wyczerpująco i wnikliwie opisuje projekt europejskiej waluty. Książka napisana w 2010 r. i uzupełniona w 2011 r. jest ważnym głosem w bieżącej dyskusji na temat euro, szczególnie w kontekście bankructw kolejnych krajów UE. Bagus pisze wartkim, zrozumiałym językiem, jednocześnie książka trzyma bardzo wysoki poziom naukowy. Autor krok po kroku opisuje proces powstawania euro, wyjaśnia rozgrywki polityczne stojące za wspólną walutą oraz wskazuje na wydarzenia, które w niedługim czasie mogą przynieść jej kres. Publikacja ta może stać się bestsellerem na rynku polskim, to lektura obowiązkowa dla wszystkich zwolenników i przeciwników euro! Polecamy: www.philippbagus.com.

 

"Tragedia euro" jest najlepszą lekturą, jaka została kiedykolwiek opublikowana na temat powstania, rozwoju i nieuchronnego upadku strefy euro. Książka trafnie oddaje przyczyny utworzenia europejskiego obszaru walutowego, ale jej zdecydowanie najmocniejszą stroną jest wyjaśnienie kryzysogenności strefy eurowalutowej, która wkrótce doprowadzi do upadku unijnego projektu. Niewątpliwym walorem tej pozycji jest to, że jest napisana jak nowela, a jednocześnie zawiera cenne merytoryczne informacje, które wyedukują niejednego ekonomistę.

 

Mateusz Machaj

Mecenat:

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą mecenatu i do finansowego wsparcia publikacji.

Oferta mecenatu (pdf): pobierz

Przekaż darowiznę: www.mises.pl/wsparcie/darowizny

Informacje na temat publikacji:

• Tytuł oryginału: The Tragedy of the Euro.
• Objętość: ok. 140 stron (10 arkuszy).
• Przewidywany termin publikacji: maj/czerwiec 2011.
• Tłumaczenie z angielskiego: Jakub Wozinski.
• Mecenasi: www.mises.pl/o-nas/eksperci/tragedia-euro-mecenasi

.

Tłumaczenie przez doświadczonych tłumaczy, uważna korekta, trwała oprawa książki to duży wydatek, ale też przemyślana inwestycja o długofalowym oddziaływaniu — dobra książka będzie służyła czytelnikom przez lata. Pierwszy nakład nie przynosi zysku, dlatego mecenat jest najlepszą formą na zgromadzenie niezbędnego kapitału do wydania publikacji. Całkowity dochód ze sprzedaży i wpływy z darowizn przeznaczane są na kolejne książki oraz projekty edukacyjne. Prosimy o wsparcie!

Bannery do pobrania:

Banner 1 (263x150px):

Banner 2 (263x150px):

Banner 3 (400x50px):

Banner 4 (400x50px):

 

Kategorie
Aktualności

Czytaj również

KASE_Wrocław_04-04-24_Nowakowski_miniatura

KASE

KASE Wrocław: Wykład dr Pawła Nowakowskiego, 4 kwietnia 2024

Zapraszamy na KASE Wrocław!

KASE_Wrocław_18-04-24_Lach_miniatura

KASE

KASE Wrocław: Wykład mgr. Bonawentury Lacha, 18 kwietnia 2024 r.

Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii we Wrocławiu, we współpracy z Kołem Naukowym Ekonomii Pozytywnej ma przyjemność na wykład Bonawentury Lacha pt. „Racjonalność w Ekonomii”.

FAQ

Aktualności

Odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące 1,5%

Co zrobić by jeszcze wesprzeć Instytut Misesa?


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.