Powrót
Aktualności

Wesołych Świąt!

0
Przeczytanie zajmie 1 min
Wielkanoc-2023.png

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym Czytelnikom i Sympatykom!

Mamy nadzieję, że radość jaką niesie ze sobą Zmartwychwstanie Pańskie, wypełni Wasze serca nie tylko na najbliższe dni, ale także pozostałą część 2023 roku. Wierzymy, że ta wewnętrza radość może stanowić źródło siły, dzięki której każdy z nas będzie mógł codziennie stawiać czoła problemom, z którymi w obecnym świecie wszyscy musimy się mierzyć.

Życzymy każdemu z Was by zwykłe działania wszystkich ludzi dobrej woli przyczyniły się do powstania lepszego jutra, w którym wartości takie jak wolność osobista i prawo własności, będą stanowiły podstawę społeczeństwa.

Wesołych Świąt! Alleluja!

Kategorie
Aktualności

Czytaj również

741x423.png

Aktualności

Podnieśmy stopę wsparcia! Przekaż 1,5% podatku

KRS: 0000174572. W tym roku ustawodawca postanowił osłodzić życie polskiego podatnika – na działania wybranej organizacji pozarządowej możemy przeznaczyć aż 1,5% odprowadzanego na rzecz władzy podatku.

publika

Relacje

Relacja z Austrian Economics Meeting Europe

13 i 14 maja w Angers odbyła się kolejna konferencja Austrian Economics Meeting Europe. Nie zabrakło na niej reprezentacji z Polski

10.png

Aktualności

Alfred Marshall w piętnaście minut

Piętnaście minut dla Marshalla – ojca współczesnego nauczania ekonomii

Grafika-do-postu-prostokąty-poziomy.png

Aktualności

Wesprzyj powstanie nowej strony Instytutu Misesa!

Razem stwórzmy nową stronę mises.pl!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.