Powrót
KASE

Już 23.10 wielka reaktywacja KASE Warszawa!

1
Instytut Misesa
Przeczytanie zajmie 2 min
wydarzenia kase (3)
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na inauguracyjny wykład w ramach cyklu spotkań Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii. Wyjątkowym prelegentem tego wieczoru będzie Axel Kaiser, ceniony autor publikacji na temat wolnego rynku i ekspert w dziedzinie filozofii i nauk politycznych.
 
Axel Kaiser jest jednym z najbardziej znanych myślicieli ekonomicznych w Chile i za granicą. Jego prace nad wolnym rynkiem, indywidualnymi prawami i ograniczoną rolą państwa w gospodarce stanowią inspirację dla wielu badaczy i praktyków ekonomii.
 
Temat wykładu: Uliczny ekonomista. 15 ekonomicznych lekcji, które powinien poznać każdy obywatel.
Data: 23.10.2023
Godzina: 18:30
Miejsce: Świetlica Wolności - Nowy Świat 6/12, Warszawa
 
W trakcie tego wyjątkowego wykładu Axel Kaiser podzieli się swoimi poglądami na temat znaczenia wolnego rynku dla gospodarki, społeczeństwa i rozwoju. Będzie to doskonała okazja do zgłębienia wiedzy na temat fundamentalnych zasad Austriackiej Szkoły Ekonomii oraz do dyskusji z jednym z jej wybitnych przedstawicieli.
 
Po wykładzie odbędzie się panel dyskusyjny, podczas którego będzie możliwość zadawania pytań oraz swobodnej wymiany poglądów z prelegentem. Następnie zapraszamy Państwa na nieformalną część spotkania, czyli integrację, podczas której będzie okazja do dalszych rozmów i nawiązania kontaktów z innymi pasjonatami ekonomii.
 
Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w tym inspirującym wydarzeniu, które pozwoli nam wspólnie zgłębiać tajniki wolnego rynku oraz kontynuować naszą dyskusję podczas integracji po spotkaniu.
Kategorie
Aktualności KASE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze 1
Piotr

No i szkoda, że nie wiedziałem o tym spotkaniu, bo chętnie bym przyszedł. Reklama dźwignią handlu, w tym także ideowego.

Odpowiedz

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.