Powrót
Aktualności

Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2023!

0
Instytut Misesa
Przeczytanie zajmie 2 min
3.png

Droczy Czytelnicy, Sympatycy, Darczyńcy i Przyjaciele Instytutu Misesa,

z okazji Świąt Bożego Narodzenia, pragnę złożyć Wam serdeczne życzenia.

Bardzo cieszę się, że w kolejnym roku mogliśmy liczyć na Waszą obecność i wsparcie. Dzięki Waszej pomocy dokonaliśmy w tym roku naprawdę wiele. Nie tylko udało się nam rozpocząć nowy projekt edukacyjny – Szkołę Filozofii Polityki, czy wydać kolejny tom biografii Ludwiga von Misesa. Największym osiągnięciem jest sprostanie wyzwaniom, które spadły na naszą część świata w tym roku. Wspólnie z naszymi Sympatykami mogliśmy przekazać konieczną pomoc Ukrainie stającej przeciw rosyjskiemu agresorowi. Wierzymy, że w tej trudnej sytuacji polskie środowisko wolnościowe zdało test na piątkę z plusem i udowodniło, że Polska może śmiało zwać się humanitarnym supermocarstwem. Wszystkie te działanie nie byłyby możliwe bez Waszego zaangażowania i wsparcia, za co kieruję serdeczne wyrazy wdzięczności!

W te święta pamiętajmy szczególnie o osobach, które nie mogą spokojnie zasiąść do wigilijnego stołu. O wszystkich „zapomnianych ludziach", którzy, w skutek błędnych decyzji polityków, muszą cierpieć wojnę lub niedostatek. Jak podkreślał Ludwig von Mises – największym wrogiem pokoju i dobrobytu jest etatyzm. Żywimy gorącą nadzieję, że ciężka codzienna praca wszystkich ludzi dobrej woli będzie w stanie stawić mu czoła.

Głęboko wierzę, że Sympatycy Instytutu Misesa to właśnie tacy „ludzie dobrej woli”. Dlatego pragnę gorąco życzyć Wam wszystkim wytchnienia wśród bliskich i rodziny na Święta, a na cały Nowy Rok wytrwałości i siły do walki w obronie pokoju dla nas wszystkich.

W imieniu całego zespołu Instytutu Misesa,

 

 

Mikołaj Pisarski
Prezes Zarządu

Kategorie
Aktualności

Czytaj również

Witold-Kwasnicki_black

Relacje

Profesor Witold Kwaśnicki – wspomnienie

Hołd pamięci prof. Kwaśnickiemu oddają jego studenci.

MISES_GRUPOWE-12-1

Relacje

Za nami X edycja Szkoły Ekonomicznej

Wzięło w niej udział prawie 40 uczestników.

MISES-33

Aktualności

Ruszyła rekrutacja na Szkołę Ekonomiczną 2023!

Zapraszamy do udziału w edycji 2023!

#495_575x420

Aktualności

Zjazd Austriacki 2023 - do zobaczenia 2 grudnia w Warszawie!

Zarezerwujcie sobie czas w sobotę 2 grudnia.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.