Premiera strony Instytutu Misesa!

1 grudnia 2003 Aktualności komentarze: 0

Szanowni Państwo!

 

Serdecznie witamy na stronie Instytutu Ludwiga von Misesa.

 

Instytut Misesa powstał, aby upowszechniać wiedzę z zakresu szeroko pojętej nauki ekonomii, a zwłaszcza dorobku Szkoły Austriackiej, do której tradycji bezpośrednio nawiązujemy. Mamy nadzieję, iż witryna ta, dzięki wykorzystaniu tak potężnego medium jakim jest Internet, pomoże nam osiągnąć ten cel.

 

Na stronie znajdą Państwo informacje o naszej Fundacji oraz o samej Szkole Austiackiej ekonomii i jej najwybitniejszych przedstawicielach. W najbliższym czasie znajdzie się tu także Internetowa Biblioteka Ekonomiczna zawierająca trudno dostępne dzieła myślicieli związanych z Szkołą Austriacką.

 

Będziemy tu także zamieszczać informacje o projektach realizowanych przez Instytut.

 

Mamy zamiar systematycznie rozbudowywać naszą witrynę, by służyła ona Państwu jak najlepiej. Jeśli pragną Państwo regularnie otrzymywać powiadomienia o zmianach na stronie, zachęcamy do skorzystania w przyszłości z subskrypcji.

 

Bartosz Witwicki
Prezes Fundacji Instytut Ludwiga von Misesa

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podnieśmy stopę wsparcia!
KRS: 0000174572
 
KRS: 0000174572