Instytut Misesa na Wawelu

22 października 2004 Aktualności komentarze: 0

Instytut Ludwiga von Misesa ma zaszczyt zaprosić Państwa na II Małopolski Szczyt Gospodarczy, na którym wystąpią nasi przedstawiciele, Mateusz Machaj oraz Łukasz Szostak. Spotkanie odbędzie się 23. października w Krakowie w centrum konferencyjnym na Wawelu.

 

Małopolski Szczyt Gospodarczy organizowany jest przez Małopolskie Forum Przedsiębiorczości, stowarzyszenie zajmujące się przede wszystkim rozwojem społeczeństwa obywatelskiego, co osiąga dzięki promocji przedsiębiorczości, działaniu na rzecz organizacji pozarządowych czy wspieraniu i promocji aktywności obywatelskiej.
Więcej o MFP na stronie www.mfp.org.pl.

 

Na konferencji przedstawiciele Instytutu Misesa zaprezentują dwa referaty: Pierwszy poświęcą dziesięciu największym mitom ekonomicznym. W drugim wystąpieniu przedstawią zwięźle austriacką teorię firmy, by opowiedzieć na pytanie „Jak nie zmniejszać konkurencyjności polskich firm?”. Referaty zostaną wygłoszone ok. godz. 15.00 i 16.30.

 

Zapraszamy!!!

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezaleznym i nienastawionym na zysk osrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwolujacym sie do tradycji austriackiej szkoly ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertarianskiej mysli politycznej. Instytut zostal nazwany na czesc - naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. - Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasi darczyńcy