Boże Narodzenie

23 grudnia 2007 Aktualności komentarze: 0

Składamy najlepsze życzenia świąteczne wszystkim Sympatykom i Współpracownikom Instytutu Misesa oraz Czytelnikom strony www.mises.pl.

Do życzeń dołączamy wielkie podziękowania wszystkim Darczyńcom, którzy pomogli nam w realizacji naszych celów w 2007 roku, przede wszystkim w wydaniu Ludzkiego działania Ludwiga von Misesa. Sponsorzy indywidualni i firmy przekazały na ten cel 43 314 złotych, co stanowiło połowę budżetu przedsięwzięcia. Subskrybenci wpłacili ponad 16 000 złotych, zanim książka jeszcze się ukazała. Bez Waszego udziału, Drodzy Współwydawcy, publikacja Ludzkiego działania nie byłaby możliwa.

W Nowym Roku czekają nas kolejne zadania. Liczymy na Wasz udział w tych przedsięwzięciach. Każdy, nawet drobny gest wsparcia ma ogromne znaczenie. Nie tylko pomaga nam w realizacji konkretnych zadań, lecz podtrzymuje na duchu i utwierdza w przekonaniu, że to, co robimy, jest ważne i potrzebne.

Wkrótce opublikujemy informację o przedsięwzięciach planowanych na 2008 rok. Zostańcie z nami, by Nowy Rok zaowocował nowymi dokonaniami na rzecz wolności!

Mateusz Machaj
Fundator Instytutu Misesa

Witold Falkowski
Prezes Instytutu Misesa

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *