Falkowski: Najkrótszy komentarz nt. kryzysu

28 września 2008 Aktualności komentarze: 1

Kryzys finansowo-bankowy zatacza coraz szersze kręgi. Austriacy mogliby powiedzieć: „A nie mówiliśmy?”. Jednak zamiast koncentrować się na przeszłości, spróbujmy odpowiedzieć na pytanie, które zapewne zadaje sobie wielu Czytelników: „w co inwestować w czasach kryzysu?”. Odpowiedź jest prosta: wybierzcie jakiś towar z naszego sklepu (od dziś można tam kupić nasze t-shirty) lub dołączcie do ruchu Klubów Austriackiej Szkoły Ekonomii.

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Avatar

O Autorze:

Witold Falkowski

Witold Falkowski współpracował z Instytutem Misesa od jego początków, a w 2006 roku objął funkcję prezesa zarządu Instytutu. Z jego inicjatywy Instytut rozwinął działalność wydawniczą (pierwszą publikacją było Ludzkie działanie Misesa w jego tłumaczeniu) oraz powołał do życia ogólnopolską sieć Klubów Austriackiej Szkoły Ekonomii (KASE). Falkowski zainicjował również projekty „Lekcje Ekonomii” i „Akademia Misesa”. Jako szef Wydawnictwa IM był redaktorem serii książkowych „Biblioteka Klasyków Ekonomii” i „Pod Prąd Głównego Nurtu Ekonomii” (łącznie 14 tytułów). Był organizatorem bądź nadzorował organizację takich imprez jak coroczne Letnie Seminarium Ekonomiczne (pierwotna nazwa: Letnie Seminarium Austriackie), międzynarodowa konferencja „Mises – Obrońca cywilizacji i ekonomii” (Warszawa 2007) i wizyta profesora Jesúsa Huerta de Soto (Warszawa 2009). W 2014 r. odszedł ze stanowiska prezesa i zakończył współpracę z IM.

Pozostałe wpisy autora:

Komentarz “Falkowski: Najkrótszy komentarz nt. kryzysu

  1. witam, a moze by tak zaszczepiać tąniestety malo popularną w swiecie wiedzę u młodziezy od lat najmlodszych? moze wtedy nasze spoleczenstwo w przyszlosci uniknelo tego co nam zgotowal socjalistyczno-amerykanski model finansow.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *