KASE: Otwarcie biblioteki w Krakowie

25 stycznia 2009 Aktualności komentarze: 5

W czwartek 29 stycznia 2009 o godzinie 18 rozpocznie działalność Biblioteka Austriacka krakowskim KASE przy Instytucie Misesa. Zbiory będą na razie skromne, ale samo wydarzenie należy traktować jako symbol. Szkoła austriacka żyje i ma się coraz lepiej. Zapraszamy na otwarcie biblioteki na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Witold Falkowski

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

5 Komentarze “KASE: Otwarcie biblioteki w Krakowie

  1. Spotkanie w sali A pawilonu C krakowskiego UE.
    Na spotkaniu powiemy gdzie będą książki i jakie są zasady korzystania z biblioteki.

  2. Trzena działać! Ci idioci socjaliści już zapowiadają koniec wolnego rynku i kapitalizmu na rzecz większego interwencjonalizmu, a tak naprawdę to wolnego rynku nie ma już od 100 lat.

    Wszystko zniszczą!! Sami zrobili kryzys teraz go jeszcze chcą powiększyć…

  3. Kontakt co do książek na razie osobisty: szymon.chrupczalskiATmises.pl , wkrótce informacje i bardziej zorganizowany system będą na austriacy.pl .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *