Wakacyjna przerwa

20 lipca 2009 Aktualności komentarze: 0

Nadszedł sezon urlopów i w związku z nim informujemy o wakacyjnej przerwie w pracy Centrum Informacyjnego Instytutu Misesa. Przerwa będzie trwać od 20 lipca do 21 sierpnia. W tym czasie będzie nieczynny nasz sklep internetowy – za utrudnienia przepraszamy.

Osoby zainteresowane książką prof. de Soto „Pieniądz, kredyt bankowy i cykle koniunkturalne” zapraszamy do zakupów na www.multibook.pl, innych prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Korzystając z okazji życzymy wszystkim Czytelnikom strony, zwolennikom Austriackiej Szkoły Ekonomii oraz osobom związanym z Instytutem Misesa wakacyjnego wypoczynku dającego energię do dalszego pogłębiania wiedzy z zakresu ekonomii.

Instytut Misesa

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podnieśmy stopę wsparcia!
KRS: 0000174572
 
KRS: 0000174572