19 kwietnia, Politechnika Wrocławska – Wstęp do Austriackiej Szkoły Ekonomii

15 kwietnia 2010 Aktualności komentarze: 4

Serdecznie zapraszamy 19 kwietnia na wykład „Wstęp do Austriackiej Szkoły Ekonomii”, który odbędzie się o godzinie 15:30 w sali 29 budynku D-1 Politechniki Wrocławskiej (pl. Grunwaldzki 13).

Na spotkaniu zostaną omówione podstawy austriackiej teorii pieniądza, twierdzenia o nieefektywności socjalizmu i teorii cykli koniunkturalnych oraz praktyczne odniesienie tych teorii do rzeczywistości gospodarczej.

Wykład poprowadzi Stanisław Kwiatkowski – współpracownik Instytutu Misesa.

UWr_201004

Wersja PDF plakatu.


Przekaż 1% podatku na Instytut Misesa!!

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

4 Komentarze “19 kwietnia, Politechnika Wrocławska – Wstęp do Austriackiej Szkoły Ekonomii

  1. Niestety pora przeznaczona głównie dla studentów. Być może spotkania Klubów Austriackiej Ekonomii są w lepszej porze? Zazwyczaj są to środy, 16.45 na Uniwersytecie Wrocławskim lub spotkania Klubu przy Uniwersytecie Ekonomicznym? Politechnice Wrocławskiej.

    szczegóły: http://austriacy.pl/klub/wroclaw

    Trzeba monitorować stronę austriacy.pl lub dopisać się do listy mailingowej, bo terminy ulegają zmianom, zazwyczaj co semestr, w wyjątkowych okolicznościach w trakcie.

    EDIT: Można też polubić Klub na facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podnieśmy stopę wsparcia!
KRS: 0000174572
 
KRS: 0000174572