Letnia rewolucja na mises.pl

6 lipca 2010 Aktualności komentarze: 7

Po zmianach w polskiej polityce przyszedł czas na zmiany w redakcji i na stronie IM. Wczoraj zakończyliśmy rekrutację praktykantów na wakacje – dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Otrzymaliśmy 16 zgłoszeń (z których zakwalifikowaliśmy do praktyk 9 osób). Do końca września planujemy także dokonać renowacji serwisu mises.pl.

Letnie praktyki w Instytucie Misesa – wyniki:

Tłumaczenia
Adam Kubaty
Grzegorz Jaeger
Maciej Żukowski
Paweł Rusiecki
Zbigniew Ostrowski
Adam Belica – do projektu rothbard.pl

Rozwój i promocja
Anna Bembenek
Michał Bugajski

Upgrade portalu mises.pl
Łukasz Kożuchowski

Wszystkie zakwalifikowane osoby prosimy o potwierdzenie chęci wzięcia udziału w praktykach w terminie do 8 lipca.

Renowacja serwisu mises.pl
W ramach renowacji serwisu planujemy uaktualnić silnik strony (WordPress 3.0) oraz wymienić grafikę. Na stronie ukażą się informacje dotyczące ewentualnych przerw w jej funkcjonowaniu.

Sympatyków Instytutu Misesa zapraszamy do włączenia się w projekt renowacji serwisu mises.pl – możecie pomóc na kilka sposobów:

1. Wspierając nas finansowo darowizną na konto 19 2130 0004 2001 0253 7975 0001. Darowizny można dokonać szybko i wygodnie dzieki serwisowi DotPay (kliknij  w obrazek poniżej). Prosimy w tytule podać „darowizna – mises.pl”

logotypy_kanalow

2. Zgłaszając swój udział w projekcie na adres kliknij, by zobaczyć e-mail.

3. Przesyłając nam pomysły na udoskonalenie serwisu lub funkcjonalności, które chcielibyście aby się w nim znalazły – także na adres kliknij, by zobaczyć e-mail.

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

7 Komentarze “Letnia rewolucja na mises.pl

 1. W Zarządzie IM jest kobieta, w zespole redakcyjnym druga, banery tworzyła nam graficzka, a na praktykach w redakcji jest już druga przedstawicielka płci pięknej – więc nie jest z tym u nas tak źle. Parytetów na pewno nie wprowadzimy 😉

  A co z pomysłami na nowe funkcjonalności strony? Zapomniałem dopisać, że można je także składać w komentarzach – zapraszam – chętnie wysłuchamy czego Wam brakuje na mises.pl (i jeśli będzie to możliwe to dodamy takie funkcjonalności).

  Pozdrawiam,
  Dominik Jaskulski
  Redakcja IM

 2. Czy to oznacza, ze nie bedzie juz mozna zglosic checi udzialu w praktykach?

  W newsie informujacym o akcji nie bylo daty granicznej, totez spodziewalem sie, że akcja jest po prostu nowym stałym punktem programu IM.

  Prosze o odpowiedz, nie musze dodawac, ze jestem bardzo zainteresowany tymi praktykami i pomoca IM 🙂

 3. @aa napisz proszę maila (+dołącz CV) na adres podany w newsie nt praktyk – jeśli tłumaczenie lub prezentacja (zależnie do którego projektu chciałeś aplikować) będzie bardzo dobre to zastanowimy się nad rozszerzeniem powyższej listy 🙂

 4. Nie mówcie, że rekrutujące się kobiety w IM nie dziwią? Oczywiście, mile widziane, ale jakoś się tak nie kwapią do tego jak mężczyźni. Dlatego należy je doceniać 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *