Nabór na praktyki w Instytucie Misesa

20 listopada 2010 Aktualności komentarze: 0

Nabór na praktyki zakończył się z końcem listopada, dziękujemy!

Ogłaszamy nabór na praktyki dla Studentów i Studentek (wszystkie lata studiów, dowolny kierunek). To doskonała okazja, aby zdobyć doświadczenie zawodowe i dołożyć swoją cegiełkę w szerzeniu idei wolności gospodarczej w Polsce!

Zainteresowane osoby mogą wybrać jeden z poniższych działów i projektów w Instytucie Misesa:

 1. Dział Fundraisingu – działalność z pogranicza białego wywiadu, dyplomacji i marketingu. Do zadań praktykantów będzie należało zdobywanie i przetwarzanie informacji, przygotowywanie kampanii fundraisingowych, tworzenie baz danych, działania marketingowe, kontakt ze sponsorami, badania rynkowe. Dla najlepszych praktykantów przewidziane jest wynagrodzenie!
 2. Projekty edukacyjne – tłumaczenia filmów edukacyjnych z języka angielskiego (w tym tłumaczenie ze słuchu). Preferowani są studenci kierunków ekonomicznych, uczestnicy spotkań KASE, posiadacze dyplomów Akademii Misesa lub ambitni samodzielni studenci.
 3. Projekty graficzne – szukamy kreatywnych i samodzielnych grafików, którzy pomogą przy tworzeniu materiałów do projektów edukacyjnych (teksty, filmy), przy przebudowie serwisu www.austriacy.pl oraz przy działaniach fundraisingowych.
 4. Projekt Wikipedia – do zadań praktykantów będzie należało tworzenie i tłumaczenie haseł, aktualizacja linków i źródeł dotyczących szkoły austriackiej na polskiej Wikipedii. Preferowani studenci kierunków ekonomicznych po kursie ekonomii austriackiej (uczestnicy spotkań KASE, posiadacze dyplomów Akademii Misesa) lub ambitni samodzielni studenci. Do projektu Wikipedia zgłosiło się już bardzo dużo chętnych, dziękujemy!

Wymagamy zaangażowania min. 6 godzin tygodniowo.

Długość praktyk: 6-16 tygodni (ustalane indywidualnie).

Oferujemy:

 • elastyczny program praktyk– to Ty decydujesz, w jakie dni i w jakich godzinach chcesz pracować
 • poznanie metod pracy w wirtualnym biurze
 • pracę w bardzo sympatycznym zespole
 • możliwość rozwinięcia swoich zdolności interpersonalnych i pracy w grupie

Praktyki są bezpłatne – nie oznacza to jednak, że nie nagrodzimy Waszego zaangażowania w inny sposób – przekazując książki, oferując udział w szkoleniach etc.

Praktyki odbywają się zdalnie, jednak praktykanci z Warszawy, Wrocławia, Krakowa albo Krosna będą mieli okazję spotkać się ze współpracownikami Instytutu Misesa osobiście.

Referencje i zaliczenie – z praktykantami podpisujemy umowy, a po zakończeniu praktyki wystawiamy referencje oraz uznawane przez uczelnie wyższe zaliczenia praktyki.

Rekrutacja:

 1. Prześlij zgłoszenie poprzez formularz (kliknij, aby otworzyć) i wyślij swoje CV na adres:
 2. Otrzymasz w ciągu kilku dni krótki case-study do rozwiązania albo krótkie zadanie do wykonania.
 3. Wszystkich zainteresowanych poinformujemy, czy dostali się na praktyki.

Na zgłoszenia czekamy do końca listopada!

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *