Współpraca z Wydawnictwem Na Czasie

6 maja 2011 Aktualności komentarze: 3

Miło nam zawiadomić, że Instytut Misesa nawiązał współpracę z Wydawnictwem Na Czasie.

 

Wydawnictwo  Na Czasie to firma zajmująca się tworzeniem ekskluzywnych albumów związanych z sekcją MICE. Nasze publikacje dotyczą zarówno firm zajmujących się organizacją eventów, jak i miejsc, w których takie imprezy mogą się odbywać. Dlatego, też docelowymi odbiorcami tworzonych przez nas publikacji są wszystkie firmy biorące udział w skomplikowanym procesie organizacji eventu na każdym z jego etapów. Nasze katalogi docierają również do korporacji z całego kraju, a także do prasy, mediów, agencji PR, marketingowych, BTL, producentów muzycznych oraz filmowych, biur festiwalowych, fundacji, stowarzyszeń.

Dotychczas ukazały się trzy edycje Katalogu Lokacje. Celem tych wydanych w 2009, 2010 i 2011 roku albumów było ułatwienie procesu poszukiwania odpowiedniego miejsca na event. Pokazano w nich obiekty ze wszystkich województw – od bardziej klasycznych, takich jak hotele po te bardziej niekonwencjonalne jak na przykład kopalnie.

Najnowszym osiągnięciem wydawnictwa jest Katalog Kreatorzy. Jest on przeznaczony dla przyszłych uczestników wszelkiego rodzaju imprez, chcących powierzyć ich organizację profesjonalistom. Reklamodawcy zaprezentowali w Katalogu swoje wybrane projekty, wraz ze zdjęciami i sprawozdaniami z przeprowadzonych przez nich imprez. Obecnie dostępny jest najnowszy Katalog Kreatorzy 2011.

Wydawnictwo jest również właścicielem dwóch portali: www.na-czasie.pl oraz www.lokacje.pl. Na-czasie.pl jest bazą organizatorów eventów oraz zbiorem aktualności z eventowego życia w Polsce.  Na www.lokacje.pl oferowany jest dostęp do bazy blisko 4 700 tysięcy obiektów pod eventy i konferencje.

 

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

3 Komentarze “Współpraca z Wydawnictwem Na Czasie

  1. z racji moich przekonań polityczno-gospodarczych a dużego grona odbiorców usług mojej firmy pragnę szerzyć idee mises.pl.

    pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *