Tragedia euro: subskrypcja

27 maja 2011 Aktualności komentarze: 3

Instytut Misesa wydaje książki dzięki hojności mecenasów oraz dzięki subskrybentom, którzy są skłonni zapłacić za książkę kilka tygodni przed jej wydaniem. Dziękujemy wszystkim, którzy zostali mecenasami Tragedii euro Philippa Bagusa i przekazali łącznie kwotę 4040 zł.

Od dziś wydanie tej książki można wesprzeć, dokonując subskrypcji. W ramach promocji Tragedia euro kosztuje jedynie 27 PLN (z VAT). Książka ukaże się po 10 czerwca i w pierwszej kolejności trafi do subskrybentów. Zachęcamy do zamawiania książki już dziś. Wystarczy wypełnić formularz na stronie subskrypcji książki.

Informacje o książce:

Młody doktor ekonomii, wychowanek J. Huerty de Soto i docent na Uniwersytecie Juana Carlosa w Madrycie, bierze pod lupę europejską walutę. Książka wydana pod koniec 2010 r. i uzupełniona w 2011 r. jest ważnym głosem w bieżącej dyskusji na temat euro, szczególnie w kontekście bankructw kolejnych krajów UE. Bagus pisze wartkim, zrozumiałym językiem, jednocześnie książka trzyma wysoki poziom naukowy. Autor krok po kroku obala mity związane z euro i wskazuje wydarzenia, które w niedalekiej przyszłości mogą przynieść kres wspólnej walucie. Publikacja ta może stać się bestsellerem na rynku polskim, lektura obowiązkowa dla wszystkich zwolenników i przeciwników euro!

Fragmenty książki:
Tragedia euro – Spis treści
Dwie wizje Europy
UGW jako system autodestrukcyjny

„Tragedia euro” jest najlepszą lekturą, jaka została kiedykolwiek opublikowana na temat powstania, rozwoju i nieuchronnego upadku strefy euro. Książka trafnie oddaje przyczyny utworzenia europejskiego obszaru walutowego, ale jej zdecydowanie najmocniejszą stroną jest wyjaśnienie kryzysogenności strefy eurowalutowej, która wkrótce doprowadzi do upadku unijnego projektu. Niewątpliwym walorem tej pozycji jest to, że jest napisana jak dobra powieść, a jednocześnie zawiera cenne merytoryczne informacje, które wyedukują niejednego ekonomistę.

Mateusz Machaj

Informacje na temat publikacji:

• Tytuł oryginału: The Tragedy of the Euro
• Objętość: ok. 160 stron
• Przewidywany termin publikacji: po 10 czerwca 2011
• Tłumaczenie z angielskiego: Jakub Wozinski

Zachęcamy do subskrybowania książki!

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

3 Komentarze “Tragedia euro: subskrypcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podnieśmy stopę wsparcia!
KRS: 0000174572
 
KRS: 0000174572