Cynik9 na Letnim Seminarium Ekonomicznym

29 czerwca 2011 Aktualności komentarze: 0

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy, że jednym z naszych gości specjalnych na tegorocznym Letnim Seminarium Ekonomicznym będzie Cynik9, autor bloga DwaGrosze.com, właściciel serwisu TwoNuggets.com, przedsiębiorca, popularyzator niezależnego, zdroworozsądkowego inwestowania.

Cynik9, który na razie pozostanie pod pseudonimem, poprowadzi wykład w sobotę (10 września), natomiast w piątek (9 września) będzie można posłuchać Philippa Bagusa, autora m.in. książki „Tragedia euro”, która właśnie ukazała się nakładem Instytutu Misesa i która jest już w drodze do subskrybentów i Mecenasów.

Serdecznie zachęcamy do rejestracji na Letnie Seminarium – do 1 lipca przysługuje rabat pieniężny i książka w prezencie.

Przypominamy również o trwającym konkursie na projekt najpilniejszej reformy liberalnej w Polsce – zwycięzcy oprócz nagród będą mieli możliwość wygłoszenia swojego referatu na Seminarium.

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podnieśmy stopę wsparcia!
KRS: 0000174572
 
KRS: 0000174572