Liberty English Camp 2011

7 sierpnia 2011 Aktualności komentarze: 5

Polsko-Amerykańska Fundacja Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego (PAFERE) organizuje w Tąpadłach, koło Świdnicy, tygodniowy obóz ekonomiczny z zajęciami w języku angielskim.
Celem obozu, który odbędzie się w dniach 4-10 września, jest przekazanie młodym ludziom w przyjacielskiej atmosferze podstaw wiedzy o wolnym rynku i przedsiębiorczości.

Szczegóły na stronie PAFERE

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezaleznym i nienastawionym na zysk osrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwolujacym sie do tradycji austriackiej szkoly ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertarianskiej mysli politycznej. Instytut zostal nazwany na czesc - naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. - Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

5 Komentarze “Liberty English Camp 2011

  1. Celem obozu, który odbędzie się w dniach 4-10 września, jest przekazanie młodym ludziom w przyjacielskiej atmosferze podstaw wiedzy o wolnym rynku i przedsiębiorczości.
    Ciekawe czy będzie mowa o zagrożeniach wynikających z liberalizmu.

  2. @1. Jakież to „zagrożenia wynikające z liberalizmu” masz na myśli? Czy uważanie za coś złego podatków, dotacji, korupcji, redystrybucji i innych form kradzieży i paserstwa uważasz za zagrożenia? Czy masz na myśli zagrożenia dla socjalizmu?

  3. „Ciekawe czy będzie mowa o zagrożeniach wynikających z liberalizmu.”

    Oczywiście, że będzie. Będzie mowa o zagrożeniach płynących z przemytu. Jak wiadomo, przemyt to grzech i o tym będzie mowa.

  4. Użyto słowa „grzech”, a nie „przestępstwo”. 🙂 Niezależnie od tego sam chętnie bym się dowiedział, czemu przemyt jest grzechem. Żart?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *