Raport z działalności KASE w roku akademickim 2010/11

8 września 2011 Aktualności komentarze: 3

Zespół Instytutu Misesa ma przyjemność zaprezentować raport podsumowujący działalność Klubów Austriackiej Szkoły Ekonomii w roku akademickim 2010/2011. To trzeci z rzędu rok działalności Klubów, w którym co nas szczególnie cieszy, ich liczba wyraźnie się zwiększyła.

Bardzo dziękujemy szefom KASE, którzy włożyli wiele pracy w to, aby KASE mogły się wciąż rozwijać, zaś szczególne podziękowania należą się Michałowi Gamrotowi, Marcinowi Chmielowskiemu, Szymonowi Chrupczalskiemu, którzy gościnnie brali udział w debatach i wykładach oraz Pawłowi Walczakowi, który przygotował projekt nowego logo KASE.

 Pobierz raport w formacie .pdf

 

Wszystkich zainteresowanych uczęszczaniem na spotkania KASE bądź też założeniem Klubu w swoim mieście zachęcamy do odwiedzenia podstrony poświęconej projektowi, na której mogą oni znaleźć dane kontaktowe do szefów Klubów jak również informacje o warunkach utworzenia nowych KASE.

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezaleznym i nienastawionym na zysk osrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwolujacym sie do tradycji austriackiej szkoly ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertarianskiej mysli politycznej. Instytut zostal nazwany na czesc - naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. - Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

3 Komentarze “Raport z działalności KASE w roku akademickim 2010/11

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *