Studia podyplomowe z zagadnień szkoły austriackiej – zapraszamy na kurs online!

23 lutego 2012 Aktualności komentarze: 6

W tym semestrze po raz pierwszy w Polsce pojawi się możliwość odbycia kursu w ramach studiów podyplomowych z zakresu austriackiej szkoły ekonomii. Zaletą kursu jest fakt, że będą one organizowane online i w związku z tym będzie mógł w nich uczestniczyć każdy, bez względu na miejsce zamieszkania.

Aby skutecznie dotrzeć do wszystkich zainteresowanych studiowaniem ekonomii z punktu widzenia szkoły austriackiej, Instytut Misesa nawiązał współpracę z platformą e-learningową  Filozofia polityki online oferującą podyplomowe studia z zakresu filozofii i teorii polityki. Kurs „Przedsiębiorczość i dobrobyt. Wprowadzenie do szkoły austriackiej w ekonomii”  odbędzie się w ramach studiów podyplomowych, zaś jego uczestnicy uzyskają dyplom jednej z najbardziej prestiżowych prywatnych uczelni w Polsce, Wyższej Szkoły Europejskiej im. Józefa Tischnera w Krakowie.

Kurs poprowadzi ekspert Instytutu Misesa, mgr Ryszard Jacek Kubisz

Koszt kursu wynosi 500zł, rekrutacja trwa do 2 marca

Więcej na temat samego kursu można przeczytać na stronie projektu. Szczegóły na temat rekrutacji można znaleźć na stronie studiów.

Filozofia polityki online to pierwsza platforma e-learningowa w Polsce oferująca możliwość studiowania filozofii polityki przez Internet.

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

6 Komentarze “Studia podyplomowe z zagadnień szkoły austriackiej – zapraszamy na kurs online!

 1. Zgadzam się z przedmówcą, że trochę późno to ogłaszacie. W jakim terminie będą odbywać się te studia? Czy nie będzie pokrywać sie to z Akademią Liderów? Jak wygląda zaliczenie końcowe? I czy np. po wakacjach będzie kolejna edycja?

 2. Po przeczytaniu wstępu byłem uradowany taką możliwością jednak czas jaki został do końca rekrutacji skutecznie utrudnia mi zdobycie niezbędnych funduszy. Pytanie czy w przyszłości odbędą się podobne kursy?

 3. Formularz rekrutacyjny to jakaś masakra jest! Miałem zamiar się zapisać na jeden z kursów, ale jak administrator strony wie lepiej ode mnie, czy mój numer telefonu i kod pocztowy jest poprawny czy nie oraz wypytuje mnie o pesel, nip, staż pracy, i stanowisko, to obejdę się bez uczelni. Krótko mówiąc nie ich interes.

 4. Szanowni Państwo, wszelkie problemy z wypełnieniem formularza na kursy polityki on-line bardzo proszę zgłaszać na adres podyplomowe@wse.krakow.pl
  Formularz rekrutacyjny jest standarowym dokumentem na naszej uczelni a dane w nim zapisane są objętę ustawą o ochronie danych, którą każda uczelnia polska musi przestrzegać. Proszę być spokojnym o swoje dane osobowe, tysiące słuchaczy i kursantów już nam zaufoło w tej sprawie z pozytywnym skutkiem.
  Dla zainteresowanych dodam, że rekrutacja na kursy została przedłużona do 25 marca. Serdecznie zapraszamy do składania apliakcji.

  pozdrawiam
  Sebastian Kozicki
  Wyższa Szkoła Europejska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podnieśmy stopę wsparcia!
KRS: 0000174572
 
KRS: 0000174572