Studia podyplomowe z zagadnień szkoły austriackiej – zapraszamy na kurs online!

23 lutego 2012 Aktualności komentarze: 6

W tym semestrze po raz pierwszy w Polsce pojawi się możliwość odbycia kursu w ramach studiów podyplomowych z zakresu austriackiej szkoły ekonomii. Zaletą kursu jest fakt, że będą one organizowane online i w związku z tym będzie mógł w nich uczestniczyć każdy, bez względu na miejsce zamieszkania.

Aby skutecznie dotrzeć do wszystkich zainteresowanych studiowaniem ekonomii z punktu widzenia szkoły austriackiej, Instytut Misesa nawiązał współpracę z platformą e-learningową  Filozofia polityki online oferującą podyplomowe studia z zakresu filozofii i teorii polityki. Kurs „Przedsiębiorczość i dobrobyt. Wprowadzenie do szkoły austriackiej w ekonomii”  odbędzie się w ramach studiów podyplomowych, zaś jego uczestnicy uzyskają dyplom jednej z najbardziej prestiżowych prywatnych uczelni w Polsce, Wyższej Szkoły Europejskiej im. Józefa Tischnera w Krakowie.

Kurs poprowadzi ekspert Instytutu Misesa, mgr Ryszard Jacek Kubisz

Koszt kursu wynosi 500zł, rekrutacja trwa do 2 marca

Więcej na temat samego kursu można przeczytać na stronie projektu. Szczegóły na temat rekrutacji można znaleźć na stronie studiów.

Filozofia polityki online to pierwsza platforma e-learningowa w Polsce oferująca możliwość studiowania filozofii polityki przez Internet.

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezaleznym i nienastawionym na zysk osrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwolujacym sie do tradycji austriackiej szkoly ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertarianskiej mysli politycznej. Instytut zostal nazwany na czesc - naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. - Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

6 Komentarze “Studia podyplomowe z zagadnień szkoły austriackiej – zapraszamy na kurs online!

 1. Zgadzam się z przedmówcą, że trochę późno to ogłaszacie. W jakim terminie będą odbywać się te studia? Czy nie będzie pokrywać sie to z Akademią Liderów? Jak wygląda zaliczenie końcowe? I czy np. po wakacjach będzie kolejna edycja?

 2. Po przeczytaniu wstępu byłem uradowany taką możliwością jednak czas jaki został do końca rekrutacji skutecznie utrudnia mi zdobycie niezbędnych funduszy. Pytanie czy w przyszłości odbędą się podobne kursy?

 3. Formularz rekrutacyjny to jakaś masakra jest! Miałem zamiar się zapisać na jeden z kursów, ale jak administrator strony wie lepiej ode mnie, czy mój numer telefonu i kod pocztowy jest poprawny czy nie oraz wypytuje mnie o pesel, nip, staż pracy, i stanowisko, to obejdę się bez uczelni. Krótko mówiąc nie ich interes.

 4. Szanowni Państwo, wszelkie problemy z wypełnieniem formularza na kursy polityki on-line bardzo proszę zgłaszać na adres podyplomowe@wse.krakow.pl
  Formularz rekrutacyjny jest standarowym dokumentem na naszej uczelni a dane w nim zapisane są objętę ustawą o ochronie danych, którą każda uczelnia polska musi przestrzegać. Proszę być spokojnym o swoje dane osobowe, tysiące słuchaczy i kursantów już nam zaufoło w tej sprawie z pozytywnym skutkiem.
  Dla zainteresowanych dodam, że rekrutacja na kursy została przedłużona do 25 marca. Serdecznie zapraszamy do składania apliakcji.

  pozdrawiam
  Sebastian Kozicki
  Wyższa Szkoła Europejska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uwolnij
KRS: 0000174572
 
KRS: 0000174572