Współpraca z firmą AT Badania/AT Group

22 marca 2012 Aktualności komentarze: 4

Z przyjemnością informujemy, że Instytut Misesa podjął współpracę z firmą AT Badania/AT Group. Dzięki rozpoczętej współpracy, Instytut będzie uzyskiwał lepsze informacje o swojej działalności. Skuteczniej też będzie reagował na potrzeby uczestników swoich projektów, przede wszystkim Klubów Austriackiej Szkoły Ekonomii i Lekcji Ekonomii.

AT Group/ AT Badania dostarcza Instytutowi profesjonalne narzędzia badawcze (ankiety i raporty) umożliwiające badanie oczekiwań szerokiego grona osób uczestniczących w realizowanych przez nas projektach.

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezaleznym i nienastawionym na zysk osrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwolujacym sie do tradycji austriackiej szkoly ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertarianskiej mysli politycznej. Instytut zostal nazwany na czesc - naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. - Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

4 Komentarze “Współpraca z firmą AT Badania/AT Group

 1. To miło, a przy okazji chciałbym zapytać jak idzie współpraca z Mennicą Wrocławską? Jakiś czas temu była informacja o rekrutacji na staż. Wysłałem artykuł i otrzymałem odpowiedź,że zostałem przyjęty. Podziękowałem i na kolejnego maila czekałem ze 2 miesiące (mniej więcej). Napisali,że przepraszają za słaby kontakt ze stażystami,ale mieli dużo roboty. Chcieli bym wymyślał nowe tematy tekstów. Odpisałem,że chętnie,a przy okazji zapytałem czy staż jest płatny czy nie. Oczywiście odpowiedzi nie otrzymałem. Rozumiem,że staż może być niepłatny,ale skoro niby jestem „przyjęty na staż”, to mogę otrzymywać odpowiedzi na podstawowe pytania,prawda? To jakaś kpina. To ma być firma finansowa i budząca zaufanie???
  pozdrawiam

 2. Witaj Marcin,

  co prawda to nie zależy bezpośrednio od nas, ale jeśli taka sytuacja zaistniała, to przepraszamy. Faktycznie informacja o stażu w redakcji Rynek Złota 24 ukazała się na mises.pl

  Możemy spróbować się skontaktować z osobami zajmującymi się tym serwisem ale nie wiem czy to cokolwiek pomoże. Jeśli nadal chciałbyś odbyć praktyki/staż w serwisie internetowym, to możemy zaproponować Ci współpracę z mises.pl. Niestety nieodpłatną. Gdybyś był zainteresowany to proszę o kontakt na dj małpa mises.pl. Jednak w tym przypadku potrzebne będą umiejętności translatorskie lub przynajmniej obycie z html/php/wordpressem.

  Pozdrawiam 🙂

 3. Dzięki za odpowiedź i propozycję współpracy z mises.pl. W wolnej chwili napiszę maila. W sprawie rynku złota 24 dostałem maila wyjaśniającego z przeprosinami. Także może sprawy nie mają się tak źle jak myślałem 🙂
  pozdrawiam!
  Marcin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uwolnij
KRS: 0000174572
 
KRS: 0000174572