Nagroda Związku Przedsiębiorców i Pracodawców dla Mateusza Machaja

25 maja 2012 Aktualności komentarze: 8

23 maja w Warszawie po raz drugi przyznano nagrody Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. W kategorii „Ekonomista” nagrodę za „konsekwentną promocję klasycznej ekonomii i za Kryzys Blog Instytutu Misesa” przyznano Mateuszowi Machajowi, szefowi Zespołu Ekspertów Instytutu Misesa.

Nagrodę wręczono podczas II Ogólnopolskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, z którego relację można przeczytać na stronie Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

8 Komentarze “Nagroda Związku Przedsiębiorców i Pracodawców dla Mateusza Machaja

  1. Gratulacje. Nagroda w pelni zasluzona. Wiele lat swietnej roboty. Oby tak dalej a moze jeszcze w tym stuleciu obserwowac bedzie nam dane jak piekny kraj meidzy rosja a niemcami rozkwita.

  2. Gatulacje !

    Dla pewności. Niech Pan Mateusz napisze, że nie lubi osób prawnych w obrocie. I że spółki akcyjne to lichy pomysł. Ciekawe czy odbiorą mu nagrodę?

  3. @łysy

    Niech nie przyjmie nagrody, bo: „nie lubi osób prawnych w obrocie. I że spółki akcyjne to lichy pomysł”

    To byłoby lepsze 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podnieśmy stopę wsparcia!
KRS: 0000174572
 
KRS: 0000174572