Sympozjum Wyceny Nieruchomości i Przedsiębiorstw

3 lipca 2012 Aktualności komentarze: 1

W dniach 20-22 września 2012 r. w Smardzewicach k/Tomaszowa Lubelskiego odbędzie się Sympozjum Wyceny Nieruchomości i Przedsiębiorstw organizowane przez Polskie Towarzystwo Rzeczoznawców Majątkowych.

Celem Sympozjum jest stworzenie platformy umożliwiającej wymianę myśli i poglądów środowisk zainteresowanych lub związanych z procesem szacowania wartości nieruchomości i wartości przedsiębiorstw. Organizatorzy spodziewają się uczestnictwa przedstawicieli świata nauki, inwestorów finansowych, banków i funduszy inwestycyjnych, przedsiębiorców operujących w sektorze nieruchomości, a także rzeczoznawców majątkowych wyceniających przedsięwzięcia oraz innych przedstawicieli życia gospodarczego korzystających z wyników ich pracy.

W Sympozjum wezmą udział ekonomiści Instytutu Misesa: Mateusz Machaj i Juliusz Jabłecki.

Oficjalna strona Sympozjum: www.swnip.pl

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

Komentarz “Sympozjum Wyceny Nieruchomości i Przedsiębiorstw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *