Fundacja PAFERE zaprasza na Business English Camp 2012

26 lipca 2012 Aktualności komentarze: 0

Fundacja PAFERE, we współpracy z Language of Liberty Institute serdecznie zaprasza na Business English Camp 2012. W odróżnieniu od poprzednich edycji imprezy, w tym roku stawiamy na praktyczną naukę biznesu – jak założyć własną firmę, jak stworzyć biznes-plan, jak zarządzać firmą i jak osiągać sukcesy w świecie biznesu. Bycie przedsiębiorcą to powołanie! To nie jest kolejny nudny kurs biznesowy, na BEC poznasz również filozofię wolności. Nauki przedsiębiorczości nie zaoferują Ci żadne studia ani wykłady akademickie z mnóstwem nudnych wykresów. Wśród uczestników są już studenci z Polski, Litwy, Czech i Albanii.
W znakomitej atmosferze, ze znakomitymi nauczycielami i przede wszystkim z wykładami i dyskusjami w języku angielskim (co nie oznacza, że musisz znać język angielski perfect; po to jedziesz by się go uczyć, wystarczą podstawy!) dowiesz się tyle, ile nie nauczą Cię żadne studia biznesowe w Polsce.

Poznaj szczegóły i przyjedź we wrześniu do malowniczej Rabki Zdroju!

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezaleznym i nienastawionym na zysk osrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwolujacym sie do tradycji austriackiej szkoly ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertarianskiej mysli politycznej. Instytut zostal nazwany na czesc - naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. - Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasi darczyńcy