Rekrutacja na II Zimową Szkołę Ekonomiczną rozpoczęta!

15 stycznia 2014 Aktualności komentarze: 0

W 2012 roku Instytut Misesa zainaugurował nowy projekt edukacyjny, skierowany głównie do studentów kierunków ekonomicznych, a także wszystkich osób związanych ze społecznością Klubów Austriackiej Szkoły Ekonomii. Na pierwszą edycję Zimowej Szkoły Ekonomicznej do położonego w Sudetach Karpacza przyjechało prawie 40 osób. Tej zimy, w dniach 26 lutego – 2 marca 2014 r., ponownie zapraszamy wszystkich żądnych wiedzy do odbycia z nami swoistej intelektualnej biesiady.

Głównym celem projektu jest przekazanie uczestnikom wiedzy na temat wybranych zagadnień ekonomicznych w sposób metodyczny i kompleksowy. Zimowa Szkoła Ekonomiczna jest skondensowanym kursem ekonomii wolnorynkowej, podanym w ciekawej, wciągającej i inspirującej formie. To spotkanie w corocznym kalendarzu naszych wydarzeń mieści się pomiędzy prestiżowym Letnim Seminarium Ekonomicznym a mającym bardziej towarzyski charakter Zjazdem Austriackim.

Uczestnicy Zimowej Szkoły Ekonomicznej będą mogli przystąpić do nieodpłatnego ustnego egzaminu, który będzie dotyczył zagadnień poruszanych na wykładach od środy do soboty. To doskonała okazja do ugruntowania, a następnie sprawdzenia swojej wiedzy na tematy gospodarcze.

Serdecznie zachęcamy do szybkiej rejestracji, gdyż dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc. Koszt uczestnictwa w 5-dniowym programie wynosi 380 zł i obejmuje zakwaterowanie wraz z pełnym wyżywieniem. Aktywni członkowie KASE (potwierdza szef klubu) oraz mecenasi naszego Instytutu mogą liczyć na stały rabat w wysokości 30 zł. W tym roku przewidzieliśmy również zniżkę w takim samym wymiarze dla Pań chętnych wziąć udział w wydarzeniu. Szczegóły promocji oraz pełen program Zimowej Szkoły Ekonomicznej dostępne są na specjalnej stronie poświęconej tegorocznej szkole. Do zobaczenia w Karpaczu!

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *