1 procent PIT na edukację ekonomiczną

25 lutego 2014 Aktualności komentarze: 0


W styczniu Instytut Misesa zainaugurował po raz siódmy kampanię zachęcającą do przekazania 1% PIT na rzecz edukacji ekonomicznej i propagowania idei wolności będących celami naszej organizacji.

Odpisy dokonywane przez Podatników stanowią istotne źródło finansowania realizowanych przez nas projektów. W roku 2013 dzięki nim zaangażowaliśmy się w takie działania jak:

• Zimowa Szkoła Ekonomiczna
• Raport na temat przystąpienia Polski do strefy euro
• V Letnie Seminarium Ekonomiczne
• Publikacja komentarzy i tłumaczeń na stronie mises.pl

Chcesz byśmy robili więcej? Wesprzyj nas!
Dalszy rozwój naszej organizacji zależy od Państwa wsparcia! Nie pozwól urzędnikom decydować o Twoich pieniądzach. Sam wybierz na co chcesz je przeznaczyć. Jak przekazać 1% podatku Instytutowi Misesa? Kliknij, aby otworzyć prostą instrukcję.
Zachęcamy również do poinformowania rodziny i znajomych o możliwości przekazania 1% podatku na rzecz Instytutu Misesa. Dziękujemy za pomoc!

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *