Spotkanie autorskie z dr. Mateuszem Machajem we Wrocławiu

27 lutego 2014 Aktualności komentarze: 0

MachajemZapraszamy na spotkanie autorskie z dr. Mateuszem Machajem, które odbędzie się we wtorek 4 marca 2014 r. we Wrocławiu. Tego dnia o godzinie 18:30 będzie można spotkać się z autorem książki „Kapitalizm, socjalizm i prawa własności” w siedzibie stowarzyszenia Civitas Christiana przy ul. Kuźniczej 11-13. Po wstępie dr. Machaja przewidziana jest dyskusja, która poprowadzi Stanisław Kwiatkowski. Podczas spotkania będzie także istniała możliwość zakupu książki w promocyjnej cenie.

Organizatorem spotkania jest wrocławski oddział Stowarzyszenia Koliber.

Książkę można także nabyć w naszym sklepie. Zachęcamy także do lektury jednego z podrozdziałów książki poświęconego problematyce wielkości firm.

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *