[Video] Machaj: Kapitalizm a socjalizm

3 marca 2014 Filmy komentarze: 2

Niedawno została wydana książka pt. „Kapitalizm, socjalizm i prawa własności” dr. Machaja, w której porusza on temat różnic między kapitalizmem i socjalizmem oraz analizuje problem kalkulacji monetarnej, znaczenia przedsiębiorczości i własności prywatnej.

Z głównymi tezami zawartymi w książce będzie można zapoznać się na spotkaniu autorskim z dr. Mateuszem Machajem, organizowanym przez wrocławski oddział Stowarzyszenia Koliber. Spotkanie odbędzie się we wtorek 4 marca 2014 r. o 18:30 we Wrocławiu, w siedzibie stowarzyszenia Civitas Christiana przy ul. Kuźniczej 11-13. Po wstępie dr. Machaja przewidziana jest dyskusja, która poprowadzi Stanisław Kwiatkowski. Podczas spotkania będzie także istniała możliwość zakupu książki w promocyjnej cenie.

Zachęcamy także do lektury jednego z podrozdziałów książki poświęconego problematyce wielkości firm, a także do obejrzenia poniższego, archiwalnego wystąpienia dr. Machaja, w którym daje on przedsmak tego, co czeka uczestników spotkania.

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Mateusz Machaj

O Autorze:

Mateusz Machaj

dr hab. Mateusz Machaj - Instytut Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Wrocławskiego, założyciel oraz główny ekonomista Instytutu Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

2 Komentarze “[Video] Machaj: Kapitalizm a socjalizm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *