Nasz rozwój zależy od Twojego wsparcia

4 kwietnia 2014 Aktualności komentarze: 0


Pozostał niespełna miesiąc na złożenie zeznania podatkowego za 2013 rok. Zachęcamy naszych Czytelników i Sympatyków do przekazania 1% podatku na rzecz Instytutu Misesa.

Uzyskane wsparcie pozwoli nam na rozwój istniejących projektów oraz realizację nowych przedsięwzięć. Do tych ostatnich należą:
• Bezpłatny podręcznik do „Podstaw przedsiębiorczości”
• E-booki udostępniane na wolnej licencji
• Platforma edukacyjna składająca się z kursów i szkoleń online
• Raporty i komentarze na temat kluczowych zagadnień ekonomiczno-gospodarczych

 
Jak przekazać 1% podatku Instytutowi Misesa? Kliknij, aby otworzyć prostą instrukcję. Zachęcamy również do poinformowania rodziny i znajomych o możliwości przekazania 1% podatku na rzecz Instytutu Misesa. Dziękujemy za pomoc!

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podnieśmy stopę wsparcia!
KRS: 0000174572
 
KRS: 0000174572