Do darczyńców

24 czerwca 2015 Aktualności komentarze: 0

4986290249_f7fb7c2742_mSzanowni Państwo,

Instytut Misesa od wielu lat funkcjonuje dzięki darowiznom prywatnych darczyńców i firm. Świadomie zrezygnowaliśmy z czerpania pieniędzy publicznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować swoją misję i edukować w zakresie ekonomii, nie narażając się przy tym na konflikt interesów. Gdyby nie datki z Państwa strony, nie moglibyśmy publikować nowych tekstów na mises.pl, przygotowywać komentarzy, wydawać książek czy rozpoczynać nowych projektów.

Największym sukcesem Instytutu jest zebranie stałej grupy darczyńców, która co miesiąc wspiera nasze działania drobniejszymi i większymi kwotami – czy to w ramach darowizny (niekiedy np. na gazety dla portiera) czy też „złotówki” dla organizacji wolnorynkowej. Każda z nich jest dla nas bardzo istotna i każda przekłada się na realizację zakładanych przez nas celów, dlatego co miesiąc w ramach skromnego podziękowania aktualizujemy na naszej stronie listę darczyńców. Działa również nasz program mecenatu, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaproponować naszym sponsorom nieco bardziej namacalne wyrazy wdzięczności. Każdy, kto przekazał nam swój adres mailowy, otrzymuje od nas co miesiąc podziękowanie elektroniczne wraz z krótkim podsumowaniem działań w danym miesiącu.

Cały czas jednak istnieje spora grupa osób, z którymi możemy skontaktować się jedynie listownie. Co prawda cenimy sobie sztukę epistolarną, ale jesteśmy organizacją małą i niestety nie zawsze jesteśmy w stanie prowadzić z Państwem korespondencję w takiej formie. Dlatego gorąco prosimy o przekazywanie nam adresów mailowych – najprościej dopisać go w uwagach do przelewu. To drobny gest, który pozwoli nam podziękować Państwu osobiście, jak również pozwoli szybciej powiadomić Państwa o naszych planach i nowych przedsięwzięciach.

Dziękujemy!

Z pozdrowieniami

Anna Gruhn

Dział Fundraisingu

 

Fot. Howard Layke, Flickr, CC BY-SA 2.0

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podnieśmy stopę wsparcia!
KRS: 0000174572
 
KRS: 0000174572