Do wspierających wydanie podręcznika „Wolna Przedsiębiorczość”

6 sierpnia 2015 Aktualności komentarze: 6

Szanowni Państwo,
z radością informujemy, że zakończyła się produkcja nagród związanych z przygotowaniem podręcznika „Wolna przedsiębiorczość”. Raz jeszcze przepraszamy za opóźnienia w produkcji i dostarczeniu nagród — mamy nadzieję, że zarówno same nagrody, jak i podręcznik, którego rozdziały sukcesywnie publikujemy, spełnią Państwa oczekiwania.

Z kolei żeby wynagrodzić Państwu przedłużający się okres oczekiwania na nagrody wysłaliśmy do Państwa darmowe książki prof. J. Huerty de Soto „Socjalizm, rachunek ekonomiczny i funkcja przedsiębiorcza”. Ze względu na dużą ilość nagród musieliśmy podzielić proces wysyłki na kilka transzy. W pierwszej kolejności wysyłamy koszulki, następnie kubki, a potem karty i plakaty. Na samym końcu wyślemy największe paczki, czyli te składające się np. z kubka, koszulki i kart. Ostatnie przesyłki z nagrodami otrzymacie Państwo do początku września.

Z pozdrowieniami

Zespół Instytutu Misesa

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

6 Komentarze “Do wspierających wydanie podręcznika „Wolna Przedsiębiorczość”

  1. Witam. Czy bedzie mozliwosc zakupu calej ksiazki, ze wszystkimi rozdzialami? Jezeli tak to kiedy I czy bedzie mozliwosc wysylki do UK?

    Dziekuje I pozdrawiam

    1. Książka będzie w całości skompletowana jako e-book, z ilustracjami i porządnym składem (po korekcie redaktorskiej i językowej). Ponieważ będzie na licencji otwartej będzie mogło ją de facto drukować każde wydawnictwo w wersji papierowej.

        1. Ebook będzie darmowy i dostępny dla wszystkich. Kiedy? – w przyszłym roku. Surowa wersja książki powinna być gotowa do początku roku akademickiego 2015/2016, czyli w październiku tego roku (surowa – czyli rozdziały napisane i umieszczone na stronie do recenzowania przez Czytelników). W trakcie tego (już wcześniej) będą robione prace ilustracyjne, scenariuszowe, redakcyjne. Potem skład, korekta, recenzja ministerialna i książka będzie online. Obstawiam, że będzie to pierwszy kwartał 2016. Zresztą powinien być, bo musimy ruszyć z akcją marketingową – szkoły zaczynają wybierać książki w maju.

  2. Google na zapytanie „mises” wyrzucają zdjęcie, którym LvM czesze się na lewą stronę. Brzydko się kojarzy. Wredota lewactwa jest niezmierna ale zróbcie coś z tym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *