Z okazji Dnia Nauczyciela

14 października 2015 Aktualności komentarze: 0

Szanowni Państwo,nauczyciela

z okazji przypadającego dziś Dnia Nauczyciela chcielibyśmy złożyć najlepsze życzenia wszystkim znajomym i nieznajomym nauczycielom, a także wolontariuszom – dużo zawodowej satysfakcji, ale też zasłużonego odpoczynku, wielu wyzwań w szkole i poza nią, zawsze wysokiej jakości materiałów edukacyjnych do wykorzystania na lekcjach.:) Chcielibyśmy również podziękować wszystkim, którzy nam zaufali i współpracują z nami i Stowarzyszeniem KoLiber przy projekcie Lekcje Ekonomii dla Młodzieży.

Dzięki Państwu tylko w roku szkolnym 2014/2015 przeprowadzono 264 lekcje dla 2225 uczniów z 27 szkół w 19 miastach. Te statystyki są jeszcze bardziej imponujące, jeśli wziąć pod uwagę pierwszą edycję tego przedsięwzięcia, a także wcześniejsze Lekcje Ekonomii! Mamy nadzieję, że dołączą do nas kolejne szkoły, zaufają nam kolejni nauczyciele, a kolejni uczniowie będą mieli szansę przekonać się, jak fascynującą nauką jest ekonomia. Liczymy na to, że za rok o tej samej porze będziemy mogli pochwalić się jeszcze większą liczbą szkół uczestniczących w projekcie. Mamy też nadzieję, że w tych i innych szkołach nauczyciele będą korzystać z naszego podręcznika do podstaw przedsiębiorczości „Wolna przedsiębiorczość” oraz opracowanych na jego podstawie scenariuszach lekcji, które już niedługo zostaną opublikowane na stronie projektu.

Podziękowania należą się nie tylko nauczycielom, ale wszystkim naszym darczyńcom, których wsparcie pozwala nam na prowadzenie projektów edukacyjnych. Zachęcamy Państwa do przekazywania darowizn na nasze działania. Większe i mniejsze kwoty umożliwiają prowadzenie projektu, udoskonalanie konspektów lekcji i opracowywanie nowych. To dzięki nim możemy zwrócić koszty dojazdu prowadzącym zajęcia poza ich miejscem zamieszkania, a także przekazać drobne nagrody książkowe aktywnym uczniom.
Raz jeszcze dziękujemy i życzymy wszystkie najlepszego!

Zespół Instytutu Misesa

Fot. CollegeDegrees360, CC BY-SA 2.0 via Flickr

 

 

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezaleznym i nienastawionym na zysk osrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwolujacym sie do tradycji austriackiej szkoly ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertarianskiej mysli politycznej. Instytut zostal nazwany na czesc - naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. - Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasi darczyńcy