Sukces akcji wydawniczej – dzieło Huemera już w lutym po polsku!

12 stycznia 2019 Aktualności komentarze: 0

Dzięki hojność prawie 150 darczyńców znakomita książka libertariańskiego filozofa już w lutym trafi do pierwszych czytelników!

Wydawnictwo Instytutu Misesa dzięki pomocy licznych darczyńców wprowadzi do obiegu intelektualnego w Polsce jedną z najważniejszych pozycji libertariańskich ostatnich lat. Autor książki, Michael Huemer jest zwolennikiem intuicjonizmu etycznego i w oparciu to podejście prezentuje niezwykle ciekawą próbę uzasadnienia libertariańskiej filozofii politycznej. Czy możemy uzasadnić istnienie państwa, bazując na naszych moralnych intuicjach? Odpowiedzi na to pytanie poświęcona jest książka Huemera „Problem politycznego autorytetu”, która zaskarbiła sobie sympatię naszych darczyńców i już wkrótce ukaże się drukiem.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli wydanie książki! Udało nam się zebrać aż 16 915,47 złotych.

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezaleznym i nienastawionym na zysk osrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwolujacym sie do tradycji austriackiej szkoly ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertarianskiej mysli politycznej. Instytut zostal nazwany na czesc - naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. - Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasi darczyńcy