Szkoła Ekonomiczna – ogłoszenie wyników rekrutacji 11 marca!

9 marca 2019 Aktualności komentarze: 0

Do rozpoczęcia tegorocznej Szkoły Ekonomicznej pozostało 18 dni!

Ten jeden z flagowych projektów naszego Instytutu już wkrótce zbierze kolejną grupę Sympatyków ASE w jednym miejscu – Karpaczu. W związku z dużym zainteresowaniem kolejną edycją Szkoły, a co za tym idzie licznymi zgłoszeniami do niej, jesteśmy zmuszeni przesunąć planowany termin ogłoszenia list uczestników o jeden dzień. Zrobimy to już w najbliższy poniedziałek, 11 marca. Za wszelkie niedogodności z tym związane, serdecznie przepraszamy.

W ciągu najbliższych dni przedstawimy także szczegółowy plan Szkoły.

Równocześnie zachęcamy do wsparcia naszego projektu.

Uczestnictwo w Szkole jest bezpłatne. Szkołę finansujemy głównie ze środków, które co roku zbieramy z przekazywanego nam 1% podatków. Naszej działalności przyświeca kształcenie elit, dlatego chcemy inwestować w osoby, które wkrótce same będą głosić bliskie nam wartości. Zależy nam na tym, by przekazać uczniom oraz studentom podstawowe założenia ASE w możliwie jak najbardziej przystępny sposób.

Jednak by jeszcze więcej osób mogło skorzystać z naszej oferty, potrzebujemy dodatkowego wsparcia. Zachęcamy zatem to ufundowania stypendiów dla uczestników Szkoły. Koszt dla jednego ucznia to ok. 700 zł. Mieści się w nim zakwaterowanie, wyżywienie oraz przekazanie materiałów szkoleniowych. Oczywiście możliwe jest przekazanie nam mniejszej wpłaty. Za przekazanie nam określonej kwoty można otrzymać interesujące nagrody!

Progi wsparcia:

  • 50 zł – imienne podziękowania na stronie i Facebooku Instytutu Misesa.
  • 100 zł – ekonomiczna pocztówka z Karpacza.
  • 350 zł – wybrana książka Instytutu z pamiątkowym wpisem wykładowców SE 2019.
  • 700 zł – osobiste podziękowania od jednego z uczestników Szkoły.
  • 3 500 zł – możliwość umieszczenia swojego imienia i nazwiska/nazwy firmy na materiałach związanych ze Szkołą Ekonomiczną.

Każdy kolejny próg zawiera nagrody z poprzednich.

Ufunduj stypendium i pomóż nam wykształcić nowe pokolenie ekonomistów!

Możliwy jest również odpłatny udział w Szkole. Więcej informacji na ten temat udziela Mateusz Benedyk – Członek Zarządu i Dyrektor Generalny naszego Instytutu, koordynator Szkoły. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem e-mail: mateusz.benedyk@mises.pl.


Popierasz nasze działania?
Przekaż nam 1%!
KRS: 0000174572

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *