Rekord pobity! Ponad 100 tys. zł z 1% dla Instytutu Misesa. Dziękujemy!

17 września 2019 Aktualności komentarze: 1

Właśnie podsumowaliśmy tegoroczną kampanię 1% podatku dla Instytutu Misesa. Pobiliśmy rekord!

102 595,80 zł – taką kwotą wsparło nas ponad 1 000 Darczyńców. To pierwszy raz, gdy aż tyle osób zdecydowało się przekazać nam swój 1%. Sama kwota zbiórki też okazała się rekordowa. Nigdy wcześniej bowiem nie przekroczyliśmy progu 100 000 zł. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Przez dobrych kilka tygodni zapraszaliśmy Was do tego, by wesprzeć nas swoim 1% podatku. W naszych mediach społecznościowych przedstawialiśmy powody, dla których warto to zrobić. Cieszymy się, że nam zaufaliście.

Instytut Misesa nie pobiera środków publicznych, a wszystkie nasze przychody stanowią środki przekazane od prywatnych Darczyńców. Wśród nich bardzo ważną pozycję zajmują darowizny z 1% podatku. Choć wolelibyśmy nie musieć zachęcać Was do rozliczania się z fiskusem, to tym bardziej jesteśmy wdzięczni, że pamiętaliście o nas w tych trudnych chwilach 😉

Lekcje ekonomii czy szkoła ekonomiczna – to główne cele, na które przeznaczamy środki otrzymane z 1%. Dzięki tegorocznemu rekordowi jeszcze więcej osób dowie się o naszej działalności i austriackiej szkole ekonomii. Jeszcze skuteczniej będziemy mogli realizować naszą misję: szerzyć wiedzę ekonomiczną w społeczeństwie i kształcić elitę polskich ekonomistów.

Tych wszystkich, którzy chcą nas wspierać nie tylko 1%, zachęcamy do odwiedzenia strony, na której znajdują się szczegółowe informacje o wszystkich formach wsparcia naszej fundacji: mises.pl/wsparcie.

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

Komentarz “Rekord pobity! Ponad 100 tys. zł z 1% dla Instytutu Misesa. Dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *