Życzenia od Prezesa Instytutu Misesa

23 grudnia 2019 Aktualności komentarze: 0

Święta 2019Zbliża się Boże Narodzenie i końca dobiega rok 2019. W związku z tym pragnę wszystkim naszym drogim Darczyńcom, Sympatykom, Czytelnikom oraz Wolontariuszom złożyć najserdeczniejsze życzenia!

Dziękuję, że w kolejnym roku byliście z nami. Wspólnie udało nam się zrobić wiele dobrego. Nasze książki, wydane dzięki Waszej hojnej pomocy, trafiają wraz z ostatnimi paczkami pod choinki wielu osób w całym kraju. Dziesiątki stypendystów, absolwentów naszych programów oraz studentów świętuje ten szczególny czas, patrząc w przyszłość z dużo większym optymizmem niż przed rokiem. To wszystko dzięki Waszej pomocy. Za to serdecznie Wam dziękuję!

Niestety mijający rok okazał się dla wielu z nas czasem niepokoju spowodowanego rozrostem państwa – odbywającego się kosztem naszej wolności i własności. Ludwig von Misesa napisał kiedyś, że „uwielbienie państwa to uwielbienie przemocy”. Na szczęście uwielbienie Jezusa Chrystusa, który już wkrótce narodzi się ponownie, to uwielbienie i obietnica pokoju tryumfującego nad światem.

Z całego serca życzę Wam, aby tegoroczne Święta Bożego Narodzenia przebiegły przede wszystkim spokojnie, a dobre wejście w Nowy Rok zwiastowało powodzenie w całym 2020!

Mikołaj Pisarski

Prezes Zarządu Instytutu Misesa

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *