Ruszyły zapisy na VII Szkołę Ekonomiczną Instytutu Misesa!

9 marca 2020 Aktualności komentarze: 0

Zrekrutuj się na Szkołę Ekonomiczną!

22-26 kwietnia w Sulejowie (okolice Piotrkowa Trybunalskiego) odbędzie się kolejna edycja najlepszego intensywnego kursu ekonomii w Polsce – czyli Szkoły Ekonomicznej Instytutu Misesa. Masz szansę dołączyć do grona absolwentów i absolwentek tego niezwykłego wydarzenia. Po prostu wypełnij formularz rekrutacyjny do końca marca. Nie zwlekaj z decyzją i wypełnij go już dziś – potem możesz zapomnieć!

Wyjątkowa lokalizacja

W tym roku Instytut zawita do centrum Polski. Choć karkonoskie krajobrazy cały czas są bliskie naszemu wrocławskiemu sercu, to przenieśliśmy Szkołę tak, żeby ułatwić dojazd na nią uczestnikom i uczestniczkom z każdego zakątka Polski. Cały czas trzymamy się oczywiście miejsc ustronnych, sprzyjających skupieniu i intelektualnej pracy. Z naszej strony możecie się spodziewać cyklu kilkunastu wykładów, które dogłębnie przedstawią najważniejsze ekonomiczne prawa. Oprócz tego weźmiecie udział w seminariach dotyczących rozesłanych wcześniej klasycznych tekstów ekonomicznych.

Byłeś już kiedyś na naszej Szkole?

Jeśli jesteś już absolwentem lub absolwentką Szkoły oraz udało Ci się zaliczyć końcowy egzamin, a chcesz przyjechać po raz drugi, to masz taką szansę. Zaznacz odpowiednią opcję w formularzu rekrutacyjnym i napisz, dlaczego jesteś odpowiednią osobą, żeby wziąć udział w dodatkowych zaawansowanych seminariach na bazie nieco trudniejszych artykułów o ekonomii.

Koszty?

Uczestnictwo w Szkole jest nieodpłatne – to dzięki naszym hojnym darczyńcom. Tym bardziej wypełnij formularz już dziś. O decyzji, czy Cię zakwalifikowaliśmy, dowiesz się do 8 kwietnia.

PS. Zdajemy sobie oczywiście sprawę z dynamicznej natury obecnej sytuacji epidemiologicznej. Jeśli zagrożenie koronawirusem w Polsce wzrośnie, to będziemy zmuszeni przełożyć Szkołę na inny termin. Wyniki obecnej rekrutacji będą jednak obowiązywać niezależnie od ostatecznego terminu organizacji Szkoły.

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podnieśmy stopę wsparcia!
KRS: 0000174572
 
KRS: 0000174572