„Teoria socjalizmu i kapitalizmu” – pobierz darmowego e-booka!

25 stycznia 2021 Aktualności komentarze: 0

Jak bezpłatnie pobrać e-booka?

Wystarczy wejść na stronę dolacz.mises.pl, uzupełnić wskazane w formularzu pola i wybrać interesujący nas format. E-booka udostępniliśmy Państwu w trzech wariantach: PDF, EPUB lub MOBI – odpowiednich dla każdego rodzaju czytników. Na wskazanego maila przyjdzie link potwierdzający, a pobieranie e-booka rozpocznie się.

„Nie ma czegoś takiego jak darmowe e-booki…”

Za e-booka oczywiście nie pobieramy opłat. Zależy nam jedynie na możliwości kierowania naszych treści poprzez newsletter i wysyłanie innych informacji, które naszym zdaniem Was zainteresują. Obiecamy, że nie będziemy spamować.

„Teoria socjalizmu i kapitalizmu”

To obowiązkowa pozycja dla wszystkich libertarian i ludzi związanych z ruchem wolnościowym! Więcej o książce pisaliśmy w tym miejscu. Papierową wersję można oczywiście zakupić w naszym sklepie klikając w ten link.

Subskrybuj nasz kanał by być na bieżąco!

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *