Ludzkie gadanie #18: Katastrofa prohibicji narkotykowej

5 maja 2021 Aktualności komentarze: 0

W osiemnastym odcinku Ludzkiego gadania dr Arkadiusz Sieroń wyjaśnia Mateuszowi Benedykowi, jakie problemy stwarza polityka prohibicji narkotykowej. Panowie rozmawiają także o zmianach w polityce narkotykowej, jakie obserwujemy na świecie o raz zastanawiają się, jakie skutki miałaby polityka pełnej legalizacji narkotyków.

Raport dr. Arkadiusza Sieronia o katastrofie prohibicji narkotykowej można pobrać logując się na naszej stronie: raporty.mises.pl.

Subskrybuj nasz kanał by być na bieżąco!

W odcinku usłyszycie m.in. o tym:

  • czym jest polityka prohibicji i jakie są jej skutki?
  • czy inna polityka narkotykowa jest możliwa?
  • jakie byłyby skutki pełnej legalizacji narkotyków?

Autorzy podkastu pragną podkreślić, że w żadnym wypadku nie zachęcają do zażywania narkotyków, nawet jeśli te substancje staną się legalne.

Przypominamy, że „Ludzkie gadanie” dostępne jest na YouTube oraz najpopularniejszych serwisach podcastowych: Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Anchor, Breaker, RadioPublic oraz Overcast. Zapraszamy do odsłuchu!

Jeśli chcesz więcej takich podcastów, wesprzyj Instytut darowizną klikając w ten link. Dziękujemy!

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podnieśmy stopę wsparcia!
KRS: 0000174572
 
KRS: 0000174572